مهدی اعلام کرد؛ یازده مرداد زمان اتمام لیگ برتر

مهدی اعلام کرد؛ یازده مرداد زمان اتمام لیگ برتر

1372
18:46
24 اردیبهشت 1399
سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: تعداد افراد درگیر در مسابقات کاهش خواهد یافت و لیگ برتر بدون حضور تماشاگران آغاز می‌شود.

به گزارش وب‌سایت نود، فدراسیون فوتبال به دنبال راه‌هایی برای هر چه زودتر برگزار کردن بازی‌های لیگ است. سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال در مورد از سرگیری لیگ‌ برتر گفت: «دو روز قبل جلسه خوبی با مسئولان ستاد ملی مبارزه با کرونا امر داشتیم و پالس‌های خوبی از سمت آنها دریافت کردیم. به آنها تضمین و قول دادیم که تعداد افراد درگیر در مسابقات را به حداقل برسانیم. ضمن اینکه بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار شود. علاوه بر این، کادر پزشکی مجرب هر باشگاه، تمام بازیکنان و کادر فنی و عوامل را زیر نظر خواهند داشت و ما تضمین دادیم ریز جزییات تست‌ها را به ستاد مبارزه با کرونا، فدراسیون پزشکی ورزشی و ایفمارک ارائه دهیم.»

وی ادامه داد: «اگر شرایط خوب پیش برود، اجازه شروع تمرینات داده می‌شود و در واقع، فاز نخست برنامه ما، شروع تمرینات و فاز دوم، از سرگیری مسابقات است. منتظر ابلاغ تاریخ‌ از سوی ستاد مقابله با کرونا هستیم که امیدوارم اوایل خرداد باشد چون حتی یک روز هم برای ما اهمیت خاصی دارد. باشگاه‌ها 3 تا 4 هفته فرصت دارند تا با شروع تمرینات برای آغاز مسابقات آماده شوند.»

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: «باید تا روز 11 مرداد لیگ برتر را تمام کنیم. هر چقدر این زمان به تاخیر بیفتد، زمان بیشتری در اختیار تیم‌ها خواهد بود ولی شرایط ما چندان مطلوب نخواهد شد چون بازیکنان و تیم‌ها باید برای شرکت در اردوهای تیم ملی و لیگ قهرمانان آماده شوند.تمام برنامه‌های ما آماده است و تنها منتظر اعلام تاریخ‌ از سوی مسئولان هستیم.»

30388
 

نظرات کاربران