مهدی تاج: آینده فوتبال آسیا از آن ایران است

مهدی تاج: آینده فوتبال آسیا از آن ایران است

3013
10:46
19 شهریور 1397
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اگر چه ما امروز بهترین تیم فوتبال آسیا هستیم و این برتری در فوتبال ساحلی و فوتسال مردان و زنان نیز وجود دارد اما اگر به فوتبال پایه توجه نکنیم این برتری میرا و رو به سکون خواهد بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اگر چه ما امروز بهترین تیم فوتبال آسیا هستیم و این برتری در فوتبال ساحلی و فوتسال مردان و زنان نیز وجود دارد اما اگر به فوتبال پایه توجه نکنیم این برتری میرا و رو به سکون خواهد بود.

 

به گزارش وب سایت نود، مهدی تاج در افتتاحیه ششمین فستیوال فوتبال پایه کشور (زیر ۱۲ سال) که امروز دوشنبه ۱۹ شهریور در ساوجبلاغ برگزار شد با اشاره به اهمیت فوتبال پایه گفت: ما باید بهترین شرایط را برای نونهالان؛ نوجوانان و جوانان فراهم کنیم. برگزاری این فستیوال‌ها برای افراد دوراندیش بیانگر این است که فوتبال در ایران زنده است و فردای آسیا از آن ماست.

او خاطرنشان کرد: اگرچه ما امروز بهترین تیم فوتبال آسیا هستیم و این برتری در فوتبال ساحلی و فوتسال مردان و زنان نیز وجود دارد اما اگر این فستیوال‌ها برگزار نشود این برتری میرا و رو به سکون خواهد بود.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور ادامه داد: این ششمین فستیوالی است که برای پسران برگزار می‌شود. برای دختران نیز چهار فستیوال برگزار شده که نشان می‌دهد ما در فوتبال، گلخانه‌ای عمل نکرده‌ایم و در تمام مجموعه‌ها به دنبال بهترین استعدادهای کشور بوده‌ایم.

تاج تصریح کرد: ما در کل لیگ‌های کشور اعم از لیگ برتر، دسته اول، دوم، سوم و ... بیش از ۵۰۰۰ مسابقه برگزار می‌کنیم اما استعدادهایی هستند که نمی‌توانند وارد این لیگ‌ها شوند و فاقد تیم هستند، بنابراین این فستیوال‌ها و تقسیم کشور به ۹ منطقه استعدادیابی نشان می‌دهد که همه کشور را در نظر گرفته‌ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال کشور همچنین اعلام کرد: لازم است به ترتیب به تیم‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان پرداخت و نمی‌توان یک دفعه به تیم بزرگسالان توجه کرد.

 

2051

نظرات کاربران
فرزاااااااااااااااد
انشالله و البته صددرصد در آينده اي كه تو و امثال تو نباشد
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱:۵۶
پاسخ
1
6
احمد
عذرمیخوام اقای تاج اینده از آن ایرانه ولی با کدوم امکانات؟؟؟ آقای تاج با حلوا حلوا دهن شیرین نمیشه!!! شما هنوز امکانات اولیه فوتبال منجمله لباس، کفش، زمین تمرین، کمپ ندارین اونوقت آینده از آن شماست؟؟؟؟
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶:۰۸
پاسخ
3
21
....
فرق ما و بقیه برای آینده اینکه اونا برای آینده هزینه می کنن و ما برای آینده تصور می کنیم!(آینده رو فقط با توجه به چیزی دوست داریم باشه تصور می کنیم.)
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲:۳۴
0
11
کیوان
به امید قهرمانی ایران در جام ملتهای آسیا و کوری دشمنان تیم ملی که منتظر لغزش کی‌روش هستند
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷:۳۹
پاسخ
7
24
علی
تاج عشق کیروش عشق تیم ملی عشق سپاهان عشق
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷:۳۴
پاسخ
16
13
حسین
آقای تاج اگه ما تو رنکینگ فیفا اولیم و چندین ساله تو آسیا به کسی نباختیم به خاطر کارلوس کیروشه ، والا واقعیت فوتبال ما باخت سه یک استقلال تو آزادی و باخت غرور آمیزه پرسپولیس به الدحیله .
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸:۲۸
پاسخ
13
28
رضاSh
واقعیت فوتبال ما اینه که بازیکن خارجی درس و درمون نداره که اونم مربوط به مسایل مالیه وگرنه تیمهای عربی بدون بازیکن خارجی جلوی تیمای ما کاری از پیش نمیبرن
۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵:۴۱
1
3