مهدی تاج: از مخالفت با استعفای طاهری خوشحال شدم

مهدی تاج: از مخالفت با استعفای طاهری خوشحال شدم

5155
11:45
16 آبان 1396
رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه پیگیر حل مشکل پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا است، گفت: از مخالفت با استعغای علی اکبر طاهری خوشحال شدم.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه پیگیر حل مشکل پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا است، گفت: از مخالفت با استعغای علی اکبر طاهری خوشحال شدم.

به گزارش وب سایت نود، مهدی تاج‌ درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس در استعفای علی‌اکبر طاهری مدیرعامل این باشگاه گفت: به زعم من، طاهری زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده و آدم عاقلی است. در حال حاضر پرسپولیس شرایط مطلوبی دارد.

وی افزود: دو شب پیش جلسه‌ای داشتیم که آقای طاهری هم در آن حضور داشت و حرف از استفاده مطرح نشد اما بعد از آن شنیدم که مدیرعامل پرسپولیس استعفا داده است. اگر بحث بازنشستگی باشد که این روزها مطرح شده، این یک بحث قانونی است ولی باید از وجود طاهری در فوتبال استفاده شود.

رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد: وقتی شنیدم وزارت ورزش با استعفای طاهری مخالفت کرده است، خوشحال شدم.

تاج در خصوص شرایط نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و آخرین مهلت آنها برای تحویل مدارک که امروز (سه‌شنبه) است، گفت: ما تا همین شب گذشته هم جلسه داشتیم و باشگاه نفت مدارکش را نیاورد. البته مسئولان کمیته بدوی در حال پیگیری شرایط باشگاه نفت هستند و کار را خوب پیش می‌برند، ولی باید بدانیم باشگاه نفت امکانات لازم را ندارد و باید تا ظهر امروز مدارکش را بدهد، چون امروز پنجره ارسال مدارک از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا بسته می‌شود.

وی با بیان اینکه امکان جایگزین کردن یک تیم به جای نفت وجود دارد، یادآور شد: تراکتورسازی، استقلال و پرسپولیس، سه باشگاهی بودند که بیشترین گرفتاری را داشتند. خوشبختانه آنها بیشترین تلاش را برای رفع مشکلات انجام دادند و همه دست به دست هم دادند تا این مسائل برطرف شود.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: روز گذشته تراکتورسازی تمام مدارکش را تحویل داد. استقلال هم شب گذشته مدارک را تحویل سیستم داد. پرسپولیس یکی، دو مشکل کوچک داشت که امروز این مشکلات رفع می‌شود. اتفاقاً امروز پیگیر این موضوع بودم و گفتم که این یکی، دو مورد دارد حل می‌شود.

تاج اظهار امیدواری کرد استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته باشند. وی تأکید کرد: این سه باشگاه معضل بزرگی داشتند ولی فشارهای AFC برای فوتبال ما خوب است تا از این به بعد مدیران بدانند در آینده دیگر خبری از قراردادهای صوری نیست و هر قراردادی که بسته می‌شود، باید پرداخت شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره مطرح شدن بحث جادوگری در فوتبال و اقدامات فدراسیون گفت: این مباحث قبلاً هم وجود داشته و الان بیشتر نشده است. در حال حاضر رسیدگی به این مورد برجسته‌تر شده و برخوردها هم بیشتر شده است. کمیته اخلاق چندی پیش موضوعی را از یک باشگاه دریافت و به سرعت همه عوامل آن را محروم کرد. البته یک نظر این بود که این برخورد رسانه‌ای نشود ولی در نهایت کمیته اخلاق تصمیم گرفت که این خبر را رسانه‌ای کند. خیلی از برخوردها وجود دارد که رسانه‌ای نمی‌شود. در بحث دلالیسم یک عده در حال حاضر گرفتار هستند ولی اسامی آنها را اعلام نکرده‌ایم، چون حکم نهایی و قضایی آنها نیامده است.

 

2051

نظرات کاربران
مهدی سرطلایی
کاش افتخاری استعفا میداد طاهری پرسپولیسی و افتخاری نفوذی(عامل گودرزی)=نابودی استقلال
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۳:۳۶
پاسخ
4
0
mohsen
خب معلومه که خوشحالی...از وقتی اومدی مدام حمایت کردی از پرسپولیس و استقلالو داری نابود میکنی...
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۸:۵۵
پاسخ
22
7
ارتش سرخ
آخه 6 تایی تیم درب و داغون شما چه دخلی به پرسپولیس داره شما وقتی رتبه تون تک رقمی شد بیا حرفت رو بزن شاید با تبصره کسی گوش داد ملت چه رویی دارن خصوصا 6 تایی های متخصصش
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۴۷:۵۸
0
6
ایوب عشقپولیسی
دوستان تیم ۴ ام پایتخت لطفا قبل از اینکه نظر بدین سعی کنید مصاحبه رو بخونین الان تاج اگه گفته از اینکه طاهری تو فوتبال هست ربطی ب تعصبات رنگی نداره هوادارای تیم دوچرخه سواران دیروز تو اکثر کامنتاشون از مثبت بودن کارای دکتر طاهری حرف میزدن ولی الان بعضی ها بخاطر صحبت تاج همه چیز و رنگی میبینن واقعا واسه خیلی از دوستان باید تاسف خورد
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴:۴۳
پاسخ
6
17
امین
حرف زدن کافی نیست اقای تاج!لطفا طلب باشگاه هایی که با اسپانسر قرارداد داون رو بدید بخصوص پرسپولیس که از همراه اول پول نگرفته!هرکدام از تیم ها حذف بشن مقصر شماهایین!
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۰:۳۱
پاسخ
1
23
ارتش مرغ
بله به هر حال زمانی عضو هیات مدیره پرسپولیس بودین باید خوشحال باشید. به قول مهندس معروف ما همه تعصبات رنگی داریم
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۸:۲۹
پاسخ
88
24
6666
سوختیاهههههه
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۸:۳۲
8
31
دختر پرسپوليسي
نه به استعفاي دكتر طاهري طاهري بايد بماند
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۶:۵۶
پاسخ
17
95
پرسپولیس سوگلی فدراسیون
بایدم خوشحال باشی بالاخره طرفدار 4 آتیشه پرسپوشیشی لابد بیشتر خوشحالی که افتخاری تو استقلال مونده و داره نابودش میکنه
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰:۲۲
پاسخ
105
35
6در4تقلال
وقتی طاهری درپرسپولیس نتیجه گرفته چرابره شما6تقلالیهابریدافتخاری رابیرون کنیدهمانندشیشعلی رهاکن حیاکن سربدین میره
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۸:۰۱
7
37
آرش سرخ
خوبی ؟
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۳:۰۷
6
40