مهدی تاج: بعضی انتظارات کی‌روش در داخل کشور اجرایی نیست

مهدی تاج: بعضی انتظارات کی‌روش در داخل کشور اجرایی نیست

3857
15:01
08 آبان 1395
رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: سرمربی تیم ملی ایران انتظاراتی دارد که بعضی از آنها در داخل کشور اجرایی است و بعضی از آنها اجرایی نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: سرمربی تیم ملی ایران انتظاراتی دارد که بعضی از آنها در داخل کشور اجرایی است و بعضی از آنها اجرایی نیست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، مهدی تاج درباره اختلافات پیش آمده بین کارلوس کی روش و امیر عابدینی در روزهای گذشته، گفت: دو مصاحبه صورت گرفته بود که باعث ایجاد حاشیه شد. من با آقای کی‌روش پنج ساعت جلسه داشتم که جلسه خوبی بود.

وی افزود: همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت که این اتفاقات افتاد. عابدینی هم نظراتی داشت و گفته بود بعد از بازی با سوریه باید صحبت کنیم. البته که او هیچ صحبت خاصی با من در این ارتباط نداشت.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین با اشاره به لغو بازی دوستانه ایران با تایلند و فراهم نشدن بازی با سنگاپور، تاکید کرد: سرمربی تیم ملی انتظاراتی دارد که بعضی از آنها در داخل کشور اجرایی است و بعضی از آنها اینطور نیست.

 

2051

نظرات کاربران
مهرداد محمودی
والله ما از قبل از طرفدار های کیروش بودیم ولی چند وقته مواردی را داریم از کیروش می بینیم که کم کم داریم شک میکنیم که ایشان واقعآ دلسوز فوتبال ایران هست یا نه...؟! این طرز ادبیات و حرکات کنار زمین و مصاحبه ها حکایت دیگری دارد...
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۴:۲۶
پاسخ
17
6
ارش
این روش پایین اوردن و کوبیدن کسی یا تیمی قدیمی شده عزیز من! هر جا میری یه سری با همین ادبیات حرفشونو میزنن! ( من خودم طرفدار فلان تیم یا مربی بودم ولی دیگه نیستم! یا فهمیدم فلان و بهمان!) میخوان مثلا رو بقیه هم تاثیر بذاره! اگه کسی درکی از پیشرفتهای تیم ملی نداره همون بهتره ساکت بمونه و نظر نده
۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۷:۰۴
0
3
رامين٦*٤
فوتبال ايران يك بيماره رو به مرگه وكيروش به زم بسياري پزشك حاذقي كه توانايي احياي اين بيمار را داشت اما كيروش نميدونست كجا هست اين بيمار؟؟ تو آسيا و خاورميانه باامكانات و سخت افزارها و كمبودها آگاهي داشت،،، كيروش ميدونست كجا اومده و انتظارش از ايران غير منطقيه وگرنه با امكانات وتوقعات ايشون دكتراي وطني هم قادرند اين بيمار را مداوا كنند خواهش ميكنم منتشر كنيد
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۱:۰۸
پاسخ
40
7
امیر 6
زعم عمو جون.10 بار از روش بنویس.
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۴:۰۷
2
21
بهروز real
کیروش باید انتظاراتشومثل منصوریان بیاره پایین مثل داربی که منصوریان از گرفتن یک امتیاز ازپرسپولیس اشک شوق میریخت!!!!!!!!
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۱۴:۱۸
پاسخ
28
39
امیر 6
علی گیسو رو با کیروش مقایسه نکن.
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۳:۱۶
5
19