مهدی تاج: سلطانی‌فر از فوتبال حمایت می‌کند/ مراسم بدرقه تیم ملی در کیش برگزار می‌شود

مهدی تاج: سلطانی‌فر از فوتبال حمایت می‌کند/ مراسم بدرقه تیم ملی در کیش برگزار می‌شود

804
18:49
28 آذر 1397
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: خیز مجموعه فوتبال ایران برای قهرمانی در آسیاست و امیدوارم پس از سال‌ها این اتفاق رخ دهد و خوشبختانه وزیر ورزش و جوانان نیز حمایت لازم را از فوتبال ایران داشته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج در حاشیه نشست روسای فدراسیون‌ها با وزیر ورزش و جوانان، این نشست را بسیار خوب توصیف کرد و اظهار داشت: در این نشست سلطانی‌فر هم برای تیم ملی فوتبال ایران آرزوی موفقیت کرد. تیم ملی فوتبال ایران اکنون اردوی خوبی را در قطر آغاز کرده است و بعد از این اردو هم در کیش آخرین مرحله اردوی آمادگی قبل از جام ملت‌های آسیا برپا می‌شود و مراسم بدرقه هم در کیش برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به این مهم که تیم ملی 42 سال است قهرمان جام ملت‌های آسیا نشده، گفت: ظرفیت تیم‌ها با دوران گذشته تفاوت پیدا کرده است و امیدواریم تیم ملی فوتبال ایران نتایج لازم و آبرومند را کسب کند و خیز مجموعه هم برای قهرمانی است. خوشبختانه در جلسه فدراسیون‌ها هم سلطانی‌فر با آرزوی موفقیت تاکید کرد که حمایت لازم را انجام می دهیم.

رئیس فدراسیون فوتبال امکانات سخت افزاری فدراسیون را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه زمین چمن مصنوعی که دارای کیفیت بسیار عالی است و قابلیت برگزاری مسابقات بین المللی را دارد ، در آکادمی فوتبال افتتاح شده، عنوان کرد: زمین‌های شماره یک و دو، ساختمان پک و ایایفمارک همراه با امکانات جانبی دیگر از جمله استخر و سونا همچنین هتل‌های خوبی که در اختیار داریم، باعث شده با ظرفیت نظام جمهوری اسلامی صاحب مجموعه بی‌نظیری در آسیا باشیم.

تاج گفت: زمین مجموعه ساختمان اداری فدراسیون فوتبال هم با حمایت و مساعدت وزیر در اختیار فدراسیون قرار گرفته، اما عملیات احداث را متوقف کردیم تا به دلیل تداخل با طرح جامع ورزشگاه آزادی نقشه را اصلاح و ساختمانی در خور نام فدراسیون را احداث کنیم.

1870

پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان
نظرات کاربران
نیم فصل دوم بهتون رحم نمیکنیم
والله ما موندیم کی این استقلالیا میخان بفهمن بااین کاراشون نمیتونن پرسپولیس توحاشیه ببرن
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۴۸
پاسخ
13
7
سجاد
بدرقه زیادمهم نیست چون این تیم باغرورکاذب هیچی نمیشه بامربی پرادعا
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳:۴۰
پاسخ
18
6
تیـــــــــــم ملـــــــــی 99
در هر حال میای میگی که بله تیم ملی ما بضاعتش همین بود دیدید که چطور در مرحله گروهی فلان تیم رو شکست دادو سرمربیتون اون پیرمرد پرحاشیه پرتغالی هم میاد به برانکو حمله میکنه بنابراین در اخر سر فقط طلبکار میشید به نظر من وقتی قراره اخرش ادعا و طلبکاری باشه همین نرید بهتره و هزینه کمتری تحمیل می کنید. تیمی که برا دفاع بره قهرمان نمیشه
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۴۱
پاسخ
17
4
عشقممم نیمار
وزیر ک از فوتبال حمایت میکند..‌منطورتون فوتبال از نوع ملیه یا شیش_پولیسی ؟؟ :-)
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰:۰۴
پاسخ
7
14
کی بود کی بود من نبودم
مطمئنی وزیر حامی کیروش هست؟ من که نمیتونم باور کنم،
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۲۱
پاسخ
7
28
سید محمود
شما هم حامی کی‌روش نیستین فقط از سوزشتون هست که پشت کی‌روش قایم شدین به پرسپولیس حمله کنید تیم ملی ابزار خنک کننده نیست فکر پماد کنید
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵:۲۵
18
3
افسونگر
همه فهمیدند که کیروش رفتنیه و نمیتونه برای ایران مقام بیاره به همین خاطر هیچکس حمایتش نمیکنه
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۶:۲۰
18
4
کیومرث
نخیر آقای تاج ، جای تیم ملی فیک و اورجینال برای آقای وزیر عوض شده . حمایت به عمله نه حرف . متاسفم برای کسایی که تیم ملیشون تیم باشگاهیشونه .
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۱:۵۴
پاسخ
8
34
میثم
شمااستقالیا نمیخادالکی دلسوزی کنید
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۰۵
18
3