مهدی تارتار: کار ما در برابر پرسپولیس خیلی سخت است

مهدی تارتار: کار ما در برابر پرسپولیس خیلی سخت است

2786
17:32
13 آذر 1397
سرمربی پارس جنوبی جم اعتقاد دارد شاگردان او کار سختی در بازی هفته‌ی پایانی نیم فصل اول خود مقابل پرسپولیس دارند.

به گزارش وبسایت نود، مهدی تارتار که برای دیدن بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن اصفهان به ورزشگاه آزادی رفته است در مورد دلیل آمدنش به ورزشگاه گفت: «تمرین تیم ما امروز برگزار شده بود و بازی هفته‌ی پایانی نیم فصل اول ما هم با پرسپولیس بود به همین دلیل تصمیم گرفتم بازی این تیم را از ورزشگاه ببینم. ضمن اینکه به هر حال ما همیشه پرسپولیسی هستیم و دوست داریم بازی‌های پرسپولیس را از نزدیک ببینینم».

تارتار در مورد کمبود بازیکن در باشگاه پرسپولیس و اینکه آیا پارس می‌تواند از این موقعیت استفاده کند هم، گفت: «پرسپولیس در چند بازی گذشته خودش نشان داده همیشه پرسپولیس است و با وجود اینکه چند بازیکن این تیم هم مصدوم شده‌اند اما عالی بازی کرده و نتایج خوبی گرفته است. شخصیت تیم پرسپولیس همیشه بالا بوده است. با رفتن به فینال لیگ قهرمانان آسیا شخصیت این تیم بالاتر هم رفته. کار ما در برابر پرسپولیس خیلی سخت است».

تارتار در پایان حرف‌هایش در مورد اوضاع تیم پارس جنوبی جم در لیگ هجدهم گفت: «بازیکنان ما با وجود اینکه درصد کمی از قرارداد خودشان را گرفته‌اند، با تمام وجود در تیم کار می‌کنند. نتایج تیم ما در نیم فصل اول خیلی خوب بود. اگر تا قبل از بازی با پرسپولیس باشگاه نتواند به تعهدات خودش عمل کند، فکر می‌کنم دچار مشکل بزرگی می‌شویم و حفظ بازیکنانمان برای نیم فصل دوم خیلی سخت است. باشگاه هم قول داده مشکلات را مرتفع کند تا با روحیه‌ی خوبی به مصاف پرسپولیس برویم. در اول فصل دست هر مربی‌ای باز است و اگر بازیکنی از تیم برود بازیکنان زیادی هستند که می‌توانید جذب کنید اما در نیم فصل شرایط به آن صورت نیست و همه بازیکنان با باشگاه‌های خود قرارداد دارند و نمی‌شود بازیکن خوب جایگزین کرد. امیدوارم باشگاه بتواند به تعهدات خود عمل کند تا دچار مشکل نشویم».  
1870

نظرات کاربران
شازده آبی
تارتار هم از جنس چارپولیسه و شروع کرده ب مظلوم نمایی:::: انگار مد شده::::: ما مصدومیم:::: ما محرومیم::::: ما مظلومیم
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸:۵۰
پاسخ
48
3
عشقممم نیمار
حس شیشمم میگ .. ک این فصل هم ..با توجه ب اتفاقاتی ک من میبینم ..( مث کمک های داور )..شیش_پولیسه ب زور قهرمان میکنن.. و بقیه تیما ..ب نظرم‌الکی زور میزنن تا ب صدر برسن یا قهرمان شن:-P
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶:۰۴
پاسخ
54
2
کامبیز
خدا از دهنت بشنوه. امیدوارم همینطور که میگی بشه. مهم قهرمانی پرسپولیسه.برای من به شخصه نوع بدست آوردن قهرمانی خیلی فرق نمیکنه. شما هم کماکان بسوز.
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۹:۲۶
2
43
تبریز پرسپولیس
چه زود ناامید شدی از تیمت.خخخخخ
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۰۸
2
43
دختر پرسپولیسی
با احترام به تار تار و تیم با فرهنگ پارس جم ولی میبریم
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶:۰۹
پاسخ
3
78
یلدا
این فصل پنج تا هدف داشتیم قهرمانی سوپرجام که شدیم فینال ای سی ال 2018 که رفتیم قهرمانی لیگ قهرمانی حذفی و صعود به یک چهارم نهایی ای سی ال 2019 که باقیموندن...
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۸:۵۳
2
34