مهدی ترابی: امیدوارم پرسپولیس در ژاپن نتیجه مطمئنی بگیرد

مهدی ترابی: امیدوارم پرسپولیس در ژاپن نتیجه مطمئنی بگیرد

4139
14:39
11 آبان 1397
مهدی ترابی، هافبک تهاجمی تیم فوتبال سایپا ابراز امیدواری کرد، پرسپولیس در دیدار فردا مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن نتیجه مطمئنی را کسب کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی ترابی، هافبک تهاجمی تیم فوتبال سایپا ابراز امیدواری کرد، پرسپولیس در دیدار فردا مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن نتیجه مطمئنی را کسب کند.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از تسنیم، مهدی ترابی درباره بازی تیمش برابر استقلال در جام حذفی که با برد سایپا همراه شد، گفت: بازی خوبی بود، اما کار ما بعد از اینکه در نیمه اول 10 نفره شدیم، بسیار سخت بود. نزدیک 100 دقیقه جلوی استقلال 10 نفره بازی کردیم و بچه‌ها واقعاً غیرت کردند. ما وقتی 10 نفره هم شدیم دنبال پیروزی در این مسابقه بودیم و انصافاً بچه‌ها دوندگی زیادی داشتند. ما زمانی که یک بازیکن هم کمتر داشتیم، بهتر از استقلال بازی کردیم و حق‌مان در این بازی برد بود.

کاپیتان تیم فوتبال سایپا در مورد داوری دیدار تیمش مقابل استقلال نیز تصریح کرد: من در این خصوص حرف خاصی ندارم و بهتر است که کارشناسان در مورد تصمیم‌هایی که داور گرفت، صحبت کنند.

وی با ابراز خرسندی از گلزنی در دیدار مقابل استقلال اظهار داشت: خوشحالم که در این بازی گل زدم و این در حالی بود که با یک گل عقب بودیم. امیدوارم که این روند را در بازی‌های بعدی هم ادامه دهم و بازیکن تأثیرگذاری برای سایپا باشم. من دوست دارم در همین بازی‌های باقیمانده بهترین عملکرد را در سایپا داشته باشم و با یک شرایط خوب به پرسپولیس بروم.

ترابی در دیدار مقابل استقلال ضربه پنالتی‌اش را از دست داد. وی در این مورد گفت: من قبل از اینکه ضربه را بزنم تصمیم دیگری داشتم، اما در آخرین لحظه تصمیمم را عوض کردم. چون دودل شدم ضربه‌ام را بد زدم و پنالتی را از دست دادم. این شرایط ممکن است برای هر بازیکنی ایجاد شود، ولی خدا را شکر که در نهایت تیمم برنده شد.

این بازیکن ملی‌پوش که قرار است در نیم‌فصل دوم برای پرسپولیس بازی کند در مورد تقابل این تیم با کاشیما آنتلرز در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم پرسپولیس در بازی رفت نتیجه مطمئنی بگیرد و در بازی برگشت هم کاشیما را در ورزشگاه آزادی شکست داده و به  قهرمانی آسیا برسد.

 

1004

نظرات کاربران
دختر پرسپوليسي
قاتل ششتقلال خخخخ
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱:۳۸
پاسخ
4
98
سونامی قرمز
مهدی ترابی داداش دیشب چه احساسی داشتی تیم دسته سومی رو یه تنه حذفش کردی؟
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۷:۳۵
پاسخ
5
110