مهدی: تمام باشگاه‌های لیگ برتری مدارک خود را ارسال کردند

مهدی: تمام باشگاه‌های لیگ برتری مدارک خود را ارسال کردند

1695
12:21
18 شهریور 1397
مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال می‌گوید تمام باشگاه‌های لیگ برتری مدارک خود را به این کمیته ارسال کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال می‌گوید تمام باشگاه‌های لیگ برتری مدارک خود را به این کمیته ارسال کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سهیل مهدی با اشاره به اینکه روز گذشته آخرین مهلت ارسال مدارک باشگاه‌ها بود، گفت: طبق جدول زمان‌بندی ابلاغی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا تمام برنامه‌های تهیه شده در حال حاضر در زمان مقرر صورت گرفته و هم اکنون دپارتمان صدور مجوز حرفه‌ای با دسته بندی و تکفیک مدارک نسبت به ممیزی اسناد و مستندات دریافتی از کلیه باشگاه‌های لیگ برتری شروع به راستی آزمایی و ممیزی کرده است. خوشبختانه تمام باشگاه‌های لیگ برتری هم مدارک خود را ارسال کرده‌اند.

او افزود: پس از اتمام امر ممیزی گزارشات ذیربط، در قالب مستندات مربوطه و به تفکیک هر یک از باشگاه‌ها در اختیار کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای قرار خواهد گرفت تا آرای کمیته مذکور به کنفدراسیون فوتبال آسیا منعکس تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

مسئول کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ تصریح کرد: نسبت به سنوات گذشته همیاری و مشارکت باشگاه‌ها و مسئولین ورزش کشور بیش از پیش بوده است. امیدورام در سال‌های آتی نسبت به استمرار این حمایت به جهت استانداردسازی مطلوب باشگاه‌ها بهره مند شویم.

او در پایان گفت: جا دارد از رسانه گروهی سپاسگزار باشیم که با حمایت خود در جهت اعتلای منافع ملی کشور همیاری و مساعدت‌های لازم را داشته و خواهند داشت.

 

2051

نظرات کاربران
تبعید سرخابی ها به لیگ یک
فکرشو بکن سال بعد استقلال و پیروزی را بفرستن دسته یک و بجاش ملوان انزلی و مس کرمان یا خونه به خونه یا فجرسپاسی و شهرداری تبریز و... برگردند لیگ برتر. بعد دربی تهران در لیگ یک برگزار بشه و در طول فصل اینها با آلومینیوم اراک و بادران و کارون اروند خرمشهر رقابت کنند. ببینیم چندنفر براشون استادیوم میروند...
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۳۷
پاسخ
12
15
11
خوبه تراكتور 6ماه يكى پيدا شده براش داره خرج ميكنه انگار هواداران اين تيم يادشون رفته تا پارسال تمام مخارج باشگاهشون را همين بيت المال ميداده كه حالا ميان خودشيرينى ميكنن بزار دو سال بگذره استيل اذين هم يك تيم بود
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳:۲۷
4
2
azarbayjan
آقا ما راضی نیستیم بفرستن دسته یک.فقط بیت المالشونو قطع کنن ببینیم دنیا دست کیه
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۰:۱۰
1
6