مهدی کیانی: در ۲ جام دنبال قهرمانی هستیم

مهدی کیانی: در ۲ جام دنبال قهرمانی هستیم

1650
14:30
14 مهر 1397
مهدی کیانی هافبک تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد که این تیم در لیگ برتر و جام حذفی دنبال قهرمانی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهدی کیانی هافبک تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد که این تیم در لیگ برتر و جام حذفی دنبال قهرمانی است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، مهدی کیانی در مورد دیدار سپاهان مقابل نساجی مازندران در جام حذفی گفت: می‌د‌انستیم بازی سختی داریم و نساجی واقعاً تیم سختکوشی بود. شرایط طوری بود که در نهایت کار به ضربات پنالتی کشید، اما ما در 90 دقیقه فرصت‌های زیادی را برای گل زدن از دست دادیم. نباید اجازه می‌دادیم که بازی به وقت اضافه کشیده شود. باید در بازی‌های بعد از موقعیت‌ها بهتر استفاده کنیم در غیر این صورت ممکن است دچار مشکل شویم.

او در خصوص برتری سپاهان در ضربات پنالتی اظهار داشت: بخش مهمی از سرنوشت ضربات پنالتی مربوط به شانس است، هرچند بازیکنان ما خوب پنالتی زدند و فقط یک ضربه را از دست دادیم. خدا را شکر که صعود کردیم و امیدوارم در مراحل بعدی هم موفق باشیم.

کیانی که آخرین پنالتی سپاهان را به ثمر رساند، درباره اینکه آیا قبل از زدن پنالتی استرس داشت یا خیر گفت: استرس خاصی نداشتم و خدا را شکر که آخرین پنالتی تبدیل به گل شد و در نهایت این بازی را بردیم.

هافبک سپاهان در خصوص اینکه ترجیح می‌دهد در مرحله بعد سپاهان با کدام تیم روبه‌رو شود خاطرنشان کرد: تیمی که می‌خواهد قهرمان شود، برایش فرقی ندارد با کدام تیم بازی کند. الان تیم‌های باکیفیتی بالا آمده‌اند، اما ما با هر تیمی بازی کنیم دنبال برد هستیم، چون می‌خواهیم قهرمان شویم. در دو جام دنبال قهرمانی هستیم هر چند می‌دانیم کار سختی داریم و بیش از حد باید تلاش کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
تیرختورچی
اقای عشق جعلبولیس خنده شما به گریه بایان نابذیر تبدیل خواهد شد با حذف از اسیا حذف از جام حذفی و نرسیدن به سهمیه
۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۵:۵۱
پاسخ
5
9
پویا
امسال هر دوتا جام ماله سپاهانه
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۴:۳۶
پاسخ
18
31
خالیفسور برانکو
سپاهان امسال قهرمان لیگ میشه ، بدون شک
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۸:۵۲
پاسخ
22
31
علی بارسا
با این تاکتیک پرتاب اوت و سانتر از جناحین و ضربات سر کیروش وشهباز زاده و خوردن توپ به چند بازیکن و در نهایت گل شدنش ، سپاهان یکی از شانس های قهرمانیست . البته نمیتوان به این تاکتیک ایراد گرفت چون به هر حال آقای قلعه نویی همیشه تاکتیکش همین بوده و اکثرا هم موفق بوده
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۴:۵۴
پاسخ
26
39
سپاهان
اگر تیم شما هم توانایی انجام این تاکتیک ها را داشت حتما انجام میداد . شما به همین روش ها به گل برسید ، ما نخواهیم گفت به چه روشی ! اتفاقا در فوتبال ایران که تیم ها اتوبوس میگذارند نیاز هست به سانترهای خوب و سر زن قهار . شما برید بازی های انگلیس در جام جهانی را تماشا کنید .
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۶:۲۶
14
27
titi
دوست دارم بخاطر تو هم که شده سپاهان قهرمان حذفی شه چون واقعا بی تعارف از لحاظ فنی و تعصب یدونه ای. ولی تو لیگ مهدی خان کیانی باوجود ما قهرمانی واسه بقیه سختتره
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰:۴۰
پاسخ
41
30
عشق=پرسپولیس
خخخخخ خداییی خنده دار ترین جکی که شنیدم همین حرف سخت بودن قهرمانی تیم ها با وجود تراکتوره مممنون که موجبات خنده وشادی مارو فراهم میکنید ادمین لطفا.......
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵:۵۰
23
17
علی رضــا
شما انشاء ا... نهایتا یک جشن نایب قهرمانی دیگه..
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱:۰۱
15
24
فيفا
جفت تون دارين خواب ميبينيد.... قهرمانى ليگ برتر مال پرسپوليس است... شايد جام حذفى هم همينطور.... اسيا هم كه رو شاخشه.... بنابراين بيخود براى خودنون خيالبافى نكنيد... چون سرورتون نيم فصل دوم خيلى قويتر از اون ميشه كه فكرش را ميكنيد...
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۵:۲۷
46
15
سپــاهان
کاپیتان با غیرت مــا..
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹:۳۲
پاسخ
35
36