مهرعلیزاده: اساسنامه فدراسیون فوتبال مصوبه دولت نداشته باشد، همه مراحل باید دوباره انجام شود

مهرعلیزاده: اساسنامه فدراسیون فوتبال مصوبه دولت نداشته باشد، همه مراحل باید دوباره انجام شود

647
10:44
26 اسفند 1394
رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی گفت: اگر اساسنامه فدراسیون فوتبال مصوبه دولت را نداشته باشد، همه مراحل حتی ثبت‌نام نامزدها باید مجدداً انجام شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی گفت: اگر اساسنامه فدراسیون فوتبال مصوبه دولت را نداشته باشد، همه مراحل حتی ثبت‌نام نامزدها باید مجدداً انجام شود. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، محسن مهرعلیزاده در خصوص اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: اصلاح اساسنامه دو بُعد دارد؛ اول اینکه باید ببینیم مصوبه دولت را داشته یا نه. من قبل از این گفته بودم که به یاد دارم در آن زمان در رسانه‌ها اعلام شد که اساسنامه مصوبه دولت دارد. اگر اساسنامه فدراسیون فوتبال مصوبه دولت را نداشته باشد، قابل اتکا نیست و اگر مصوبه دارد که مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: اگر اساسنامه قبلی به هر دلیلی از نظر وزارت ورزش مستند و قانونی نباشد، باید بازنگری شود و مصوبه بگیرد. همچنین اگر اساسنامه مصوبه نداشته باشد، بر روی انتخابات تاثیر می‌گذارد و نمی‌توان براساس آن انتخابات را برگزار کرد و تمام مراحل حتی ثبت‌نام باید مجدداً انجام شود.

رئیس پیشین سازمان تربیت بدنی در خصوص بند جنجالی پیش‌نویس اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی گفت: نباید ابزار نظارتی دولت را تا این حد پایین بیاوریم. این بند به وزیر اختیار می‌دهد که رئیس فدراسیون‌ها را عزل و یا منصوب کند. اعمال این کار تداخل در انجام وظیفه هیئت‌ها و فدراسیون‌ها و عملا به کار آنها لطمه می‌زند.

 

2051

نظرات کاربران
ebrahim
بابادیگه فوتبال روجمع کنید کشتی وتکواندو‌..... به این خوبی حالا هرچی آبروداریم دارن میبرن گوربابای فوتبال ایران اینم فوتباله ماداریم
۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۰:۱۶
پاسخ
0
2