مهمترین مربیان بدون تیم لیگ هجدهم؛ آلترناتیوهای ترسناک

مهمترین مربیان بدون تیم لیگ هجدهم؛ آلترناتیوهای ترسناک

25588
10:30
26 تیر 1397
بیکار بودن چهره‌های بزرگ در لیگ هجدهم، کار را برای مربیان لیگ برتری سخت می‌کند. آلترناتیوهای جذابی که شاید هر مدیری را بعد از چند نتیجه ضعیف، به فکر تغییر مربی بیندازند.

وبسایت رسمی برنامه نود - لیست طولانی مربیان بزرگی که لیگ هجدهم را در خانه آغاز می‌کنند، فشار مضاعفی روی نیمکت‌های لیگ برتری خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، یک سال قبل قرار بود علیرضا منصوریان، استقلال را قهرمان کند و علی کریمی با نفت تهران دوران جدیدی در این باشگاه بسازد. پروژه‌هایی که شکست خورد و حالا، در آستانه فصل جدید هر دوی آن‌ها خانه نشین هستند. علاوه بر این دو نفر، فیروز کریمی و حسین فرکی هم در لیست مربیان بدون تیم حضور دارند و کار را برای مربیان لیگ برتری سخت می‌کنند. آلترناتیوهای جذابی که شاید هر مدیری را بعد از چند نتیجه ضعیف، به فکر تغییر مربی بیندازند.

5. پرویز مظلومی

دوره اول با استقلال بد نتیجه نگرفت اما ناکامی در آلومینیوم و مس کرمان کارنامه‌اش را خراب کرد. پس از آن هم در استقلال موفق نبود تا دو فصل کامل خانه نشین باشد. او هنوز کاندیدای بازگشت به لیگ برتر است و فصل پیش، تا چند قدمی نیمکت پدیده جلو رفت.

4. فرهاد کاظمی

استاد رساندن تیم‌ها به لیگ برتر و نجات دادن‌شان از سقوط به لیگ یک، این فصل بیکار است. با توجه به زیاد بودن تیم‌های بحران زده در این فصل، او هم شانس زیادی دارد تا اواسط فصل دوباره به لیگ برتر برگردد.

3. علی کریمی

در نفت تهران با رفت و آمدهای زیاد، به نتیجه نرسید اما سپیدرود را در لیگ برتر نگه داشت و محبوب هواداران این تیم بود. کریمی هنوز سابقه زیادی در مربیگری ندارد اما نام او، برای مدیران زیادی جذاب است. مخصوصا در رشت که از همان هفته اول، سایه‌اش روی نیمکت سپیدرود خواهد بود.

2. حسین فرکی

بعد از ناکامی در سایپا، با وجود کارنامه خوب و دو قهرمانی پیاپی در لیگ برتر بیکار شده و مشکلات جسمانی، مانع بازگشتش به لیگ برتر بوده است. با این حال در فصل جدید، فرکی دوباره می‌تواند به نیمکت برگردد و کاندیدای ثابت تیم‌های بزرگ باشد.

1. علیرضا منصوریان

بیکار ماندنش تا پایان لیگ هفدهم، عجیب بود و ادامه این روند در فصل جدید عجیب‌تر شده است. مربی موفق نفت که در فصل اول در استقلال هم نتایج خوبی گرفت، احتمالا دنبال یک فرصت بزرگ برای بازگشت می‌گردد. فرصتی که شاید اواسط لیگ، برای او پیدا شود و او دوباره دوران مربیگری را آغاز کند.

 

22330

نظرات کاربران
دوستدار تیام
تنها خوبی که منصوریان داشت . اه دل برانکو رو دراورد . برانکو شب میخوابید کابوس منصوریان میرسید .تنها کسی بود که نباخت .
۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹:۲۹
پاسخ
5
4
Taj Kabir
قاتل پرسپولیس و برانکو علیمنصور برد با اون هم باخت هم بازم جلو پرسپولیس و برانکو حرف برای گفتن داشت و تیمش تو یه نیمه 3 تا گل زد
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۹:۵۴
پاسخ
5
3
RR
کریمی اصلا مربی خوبی نیست
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۹:۴۲
پاسخ
36
36
تیـــــم مــــلی 99
عشقه داش علی جنجالهای داش علی نباشه فوتبال مزه نداره فقط به عشق حاشیه های داش علی فوتبال رو پیگیری می کنه نباشه خیلی بد میشه امیدوارم وسط فصل نفت مسجد سلیمان فریب بخوره داشمون رو دعوت کنه برا جنجال ساختن
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۰:۳۴
13
27
صابر666666
ایشالا منصوریان برگرده . خیلی بانمکه کاراش و حاشیه هاش
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰:۴۵
پاسخ
22
59
milad
ترسناک مثله داش علی منصوریان D:
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵:۰۷
پاسخ
23
57
تیـــــم مــــلی 99
سلطان جنجال
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸:۰۷
پاسخ
14
47
محسن ۴٢٢
جالب والبته عجیبه که به جز علی کریمی همگی سابقه قهرمانی و نایب قهرمانی تو لیگ برتر را دارند!
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴:۰۱
پاسخ
15
113
سعید
آخه علی آقا اون موقع تو آلمان بازی میکرد ولی اگر سنتون قد بده و بازیای لیگ آزادگان رو به یاد بیارید دبل علی کریمی که آرزوی کل استقلاله رو هم میبینید
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵:۲۹
10
21
اس اسی تاجی
نه جالب نه عجیب این مربیا تا وقتی که مدرک مربی گری سطح بالا نگرفتند نباید سرمربی بشن بهتره کمک مربی بشن فعلا الان ببین لیگ با شفر و برانکو چقدر سطحش رفته بالا امیدوارم بقیه تیم ها سرمربی خارجی با کیفیت بیارند
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰:۵۳
3
57
تاج سر فوتبال آسیا
آقا این مقاله خاطرات بدی برای تیم دوم پایتخت زنده می کنه اول صبحی. کابوس های پرویزخان سوبله چوبله و علیمنصور از آنچه فکر می کنید به شما نزدیکترند.
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۱۰
پاسخ
168
148
ایدا سادات 25بهمن 1380
مظلومی خودش 4تایی شده پاس میده یا هتریک می کنه ههههه
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۷:۱۴
1
3
سعید
احتمالا شما الزایمر داری ۴ و۶ ده دیقه ده نفره رو یادت رفته افتخاراتتون با پرویز ۴ تایی و منصور ۶ تاییه دیگه
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳:۲۵
10
25
خربین هستم همون پنج تا
پرویز خان سویله چوبله.... چهار دربی پشت سر هم هواداران پیروزی با چشم گریون از استادیوم مرکزی رفتند خونه ...
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۵:۵۶
39
18
11
اسم منصوريان كه مياد ياد شمارش معكوس طرفداران استقلال براى سرمربى شدنش ميفتم و شعار حمايت تا قيامت ولى نميدونم چرا اخرش طرفداران استقلال وزير ورزش را مقصر ميدونستن در اوردن منصوريان به تيمشون اين حجم از تغيير طرفدارن استقلال در فاصله 1سال را بايد در گينس ثبت كرد تا برگ زرينى باشه در كارنامه استقلال
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵:۲۱
9
46
۶۶۶=۶۶۶
ما هواداران داریم کری میخوانیم......که این خوبه .اون خوب نیست..... حالا چرا .دیگه کسی سراغ .شیشعلی و مظلومی نمیره.... تازه من به شخصه دلم برای شیشعلی با اون کارهای بامزه اش و قول دادن و استعانت کردن از تیمهای اروپایی ..تنگ شده .
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱:۳۸
12
44
۶تقلال
ششعلی ۶تا خور العین خاطره بد واسه ۶تایی ها
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۳:۳۸
25
62
حمید
اره همون پرویزی که تو ده دقیقه ۳تا خوردید باهاش بازی اخرم ۴تایی شدید.علی منصورم که کابوس برای ما نبود برای شما بود که اگه مهلت بهش میدادید الان دسته ۲بودید خخخعلی منصور برگرد به تیمت خخخ
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۰:۴۷
37
79
راشا
معلوم شد خودت اول صبحی وایسادی گریه.از مرور کابوسهایی که رهاتون نمیکنه از سه تا خوردن تو ده دقه تا چارتا خوردن و شیش تا خوردن و ...
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۶:۰۸
35
88
Ziba
آقا شما هم اسم آقای مظلومی میاد یاد ایمون زایده و هتریک می کنه یا پاس میده میفتید؟ نکنه فقط من این طوریم آقای منصوریان چی؟ یاد پیمان یوسفی میفتید که بعد گل 6 العین گفت نوچ نخیر. این رشتهدسر داز دارد.کاش زودتر بازی تموم می شد.
۲۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷:۵۰
51
144