موافقت مشروط هیات مدیره تا نیم فصل / منصوریان در ذوب‌آهن ماندنی شد

موافقت مشروط هیات مدیره تا نیم فصل / منصوریان در ذوب‌آهن ماندنی شد

4788
02:50
21 آبان 1398
با برگزاری جلسه هیات مدیره و مدیر عامل باشگاه ذوب آهن با علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن به صورت مشروط در این تیم ماندنی شد.

به گزارش وبسایت نود، سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان اعلام کرد: در جلسه ۵ ساعته‌ای که عصر امروز و با حضور اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان برگزار شد، علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان بصورت مشروط ابقاء شد و به کار خود در تیم فوتبال ذوب آهن ادامه می‌دهد.

در همین راستا مهندس احمد جمشیدی سخنگو و عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن به سایت باشگاه گفت: جلسه تعاملی و خوبی داشتیم که در آن در ارتباط با تمامی شرایط و مسائل تیم فوتبال باشگاه بحث و بررسی انجام گرفت و در پایان این جلسه و با توجه به گفتگوهای انجام شده، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال، به کار خود در تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با لحاظ شروط تعیین شده، ادامه خواهد داد.

وی افزود: بایستی در ابتدا از صبر و شکیبایی و دلسوزی هواداران اصیل و شریف باشگاه ذوب آهن که سرمایه های اصلی این باشگاه پرافتخار و قدیمی بوده و به نوعی یار دوازدهم تیم فوتبال باشگاه محسوب می‌شوند، تقدیر و تشکر کنم و هواداران عزیز مطمئن باشند که هیات‌ مدیره و مدیرعامل باشگاه با نهایت دقت و موشکافی اوضاع موجود، به چنین جمع‌بندی و تصمیمی رسیده‌اند که بدون شک خیر و صلاح باشگاه در این تصمیم مستتر بوده و از این عزیزان تقاضا می‌کنیم که با تمامی توان همچنان پشتیبان باشگاه و تیم محبوب خود باشند.

جمشیدی اظهار کرد: ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین استانی که همواره از مجموعه عظیم  ذوب آهن به عنوان یکی از قطب‌های فوتبال کشور و استان حمایت کرده‌اند، تقاضا میکنم که این همراهی و یاری را همچنان ادامه داده تا تیم فوتبال ذوب آهن در این برهه حساس و حیاتی، از اقتدار فوتبال اصفهان همچون دهه‌ها و سال‌های گذشته دفاع کند.

جمشیدی در ارتباط با تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه اظهار کرد: مقرر شد که هیات مدیره و مدیریت باشگاه ذوب آهن به طور مشروط و با توجه به  تعهدات علیرضا منصوریان و متعاقب آن کسب امتیازات موردنظر این هیات مدیره، حداکثر تا پایان دور رفت لیگ برتر فوتبال کشور با ایشان ادامه کار داده و انتظار می‌رود که وی با درایت ویژه‌ای که در این مسئولیت دارند و توانایی‌های درخشان گذشته، خواسته‌های مدیریت باشگاه، هواداران و مردم شریف اصفهان را برآورده کرده همچنان در کنار خانواده بزرگ ذوب آهن باقی بمانند و چنانچه امتیازات مورد نظر هیات مدیره باشگاه محقق نگشت، تصمیمات مقتضی اخذ و بلافاصله  عملیاتی می‌شود.

وی افزود: همچنین مقرر شد که تغییراتی در تنی چند از بازیکنان تیم که باعت تقویت، انسجام و نشاط کلی تیم خواهد شد توسط کادر فنی  صورت پذیرد و به علت کسب نتایج ضعیف، جرایمی قطعی و مشروط برای کادر فنی و بازیکنان تیم در نظر گرفته شد که در صورت جبران گذشته و کسب نتایج و امتیازات درخشان و قابل قبول برای مدیریت باشگاه، مجددا قابل بررسی است.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن اظهار کرد: از طرفی با همفکری آقای منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن و مدیریت باشگاه و موافقت صورت پذیرفته و به جهت تقویت کادر فنی تیم فوتبال، آقای حسن استکی بازیکن و کاپیتان اسبق تیم فوتبال ذوب آهن که تجربیاتی چندین ساله در امر مربیگری داشته و در دو مقطع مختلف نیز در تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه به عنوان دستیار و مربی فعالیت کرده است، به کادر فنی تیم اضافه می شود.

جمشیدی در پایان این گفت‌وگو از مدیرعامل محترم کارخانه ذوب آهن و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه که سه روز کاری پرفشار و سخت را در تبیین شرایط تیم فوتبال ذوب آهن پشت سر گذاشتند، تقدیر و تشکر کرد.

نظرات کاربران
محمدرضا
اگه واقعن شرایطی این چنبنی رو برای ماندن آقای منصوریان ترسیم کردن، متاسفم. علی منصور هم نباید زیر بار میرفت.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۸:۴۱
پاسخ
3
0
پیش به سوی ستاره سوم استقلال
منصوریان بهترین سزمربی حال حاضر فوتبال ایرانه.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۳:۱۰
پاسخ
8
4
فراست
این فقط و فقط وایساده تا بازی پرسپولیس یه ضربه ای بزنه و بره .... ولی نمیدونه که شش تایی میشه
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵:۲۵
پاسخ
42
17
پولفسول و بودیمیر به فیفا شکایت کردند
جعل پولیسیا نظر ندهند ...
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۹:۲۹
4
4
امیر۶
شیشعلی فقط لب و دهنه.مربیگری صفر
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹:۱۷
25
15
فرهاد
منصوریان هم مثل علی کریمی و درخشان و مرفاوی و مدیرروستا و ... اگرچه بازیکنان خوبی بودند ولی مربیان خوبی نخواهند شد.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۶:۰۶
پاسخ
10
33
غریبه
منصوریان تو مصاحبه اش تو برنامه هاشم بیگ زاده، خودش گفت زمان بازیگریش سال دوم قراردادش با استقلال، بازارگرمی کرد و از کل هم تیمی هاش پول بیشتری گرفت(آرشیو مصاحبه موجوده)...داش علی شما به استقلال که ادعا میکنی تیم محبوبت بود از مسائل مالی نگذشتی، چه برسه الان که مربی هستی و طرفت ذوب آهن هستش...تنها رزومه خوبت هم نفت تهرانی بود که دستپرورده یحیی بود.پس لطفا ادای خوبها رو درنیار، تو فقط نگران پول قراردادت هستی وگرنه هر کس جای تو بود با این نتایج افتضاح،خودش استعفا میداد.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹:۳۹
پاسخ
15
23
حمید
از منصوریان کاری برنمیاد وقتشونو هدر میدن
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۲:۵۲
پاسخ
11
29
عدالت
منصوریان داره به خودش صدمه بزرگی میزنه باید از این فرصت نهایت بهره رو ببره و بنظر من کمک هاش و از بیخ و بن باید عوض کنه.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۵:۰۵
پاسخ
5
21
طرفدار تاتنهام
عشقی آقای منصوریان... ایشالا با موفقیت پیش بری فقط کاش انقد بازیکنای خوبتو نمیدادی راحت
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۳:۰۹
پاسخ
2
26
عمر عبدالرحمان هستم
حماسه ساز العین
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۵:۵۵
پاسخ
30
7
خربین هستم همون پنج تا
الغرافه پنج پرسپولیس صفر فتح تهران شش پرسپولیس صفر الهلال چهار پرسپولیس صفر
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱:۲۲
4
1
مهران
آزموده را آزمودن خطاست
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۳:۲۵
پاسخ
8
22
اشکان
درایت خاص؟ بابا این از مربی بودن فقط اداهاشو بلده
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۳۱:۳۱
پاسخ
10
16
علیرضا
با تمام احترام به آقای منصوریان اعضاء هیئت مدیره اشتباه کردند. چون آزموده را آزمودن خطاست. اگر مربی خوب جدید میاوردید حداقل این 5 هفته رو شاید از دست میدادید ولی آخرش نتیجه میگرفتید . ولی با منصوریان هم 5 هفته رو از دست میدید و در نیم فصل دوم هم نتیجه نمیگیرید و دستتان بسته میشود . چون مربی خوب نمیتوانید بیاورید.چون نیست . همه در تیمهایشان حضور دارند. گاهی وقتی نمیشود. مثل برانکو در الاهلی . البته شاید شرایط قرارداد دستشان را بسته.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۵:۴۲
پاسخ
6
13
سام توکیو
اشتباه محضه...منصوریان فقط ادعا داره و لاف زنه، دانش خوبی هم نداره که هیچ، دستیار خوبیم نمیگیره که درد سر نشه براش، استعلام نامیده که اگه اخراج شد کل قراردادشو بگیره، ذوب آهن که خسیسه، اخراج نمیکنه پول ۲تا مربی رو نده...یکی نیس بگه جلو ضررو از هرجا بگیری منفعته، ردش کنین بره....
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۵:۲۲
پاسخ
35
43
سید جلال الدین ملکی
من خودم پرسپولیسیم ولی به نظرم منصوریان مربی خیلی با دانشیه و مطمئنم که از این فرصت استفاده میکنه
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۲:۳۴
8
16
پسر بختیاری
منصوریان مربی خوبیه فقط به زمان نیاز داره ذوب آهن امسال بین 5 تیم اول لیگه
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۴:۰۲
پاسخ
52
50
علیرضا
والله چقدر دیگه زمان ؟ پاس همدان - استقلال - و ..... کدام ؟مگه کم زمان داشت ؟
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۶:۳۲
13
14
ایمان
الان ذوب آهن ، منصوریان رو پردازش کرد ؟ یا منصوریان پردازش شد ؟ یا اینکه ما پردازش شدیم !!؟
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۴:۲۶
پاسخ
23
39
نیک
شما پردازش شدید !!
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۳:۴۳
2
12