مودریچ: بهتر بود انگلیسی‌ها بیش‌تر به ما احترام می‌گذاشتند!؛ بردن توپ طلا واقعاً مهم نیست

مودریچ: بهتر بود انگلیسی‌ها بیش‌تر به ما احترام می‌گذاشتند!؛ بردن توپ طلا واقعاً مهم نیست

12791
12:41
21 تیر 1397
ستاره تیم ملی کرواسی از انگلیسی‌ها بابت رفتار تحقیرآمیزشان قبل از بازی نیمه‌نهایی جام‌جهانی انتقاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - لوکا مودریچ، کاپیتان و ستاره تیم ملی کرواسی پس از صعود تیمش به فینال جام‌جهانی 2018 با برتری مقابل انگلیس، دستکم گرفته شدن از سوی رقیب را عامل بازی برتر هم‌تیمی‌هایش دانست.

 به گزارش سایت نود، او پس از پایان بازی گفت:

انگلیسی‌ها ما را دستکم گرفتند و همین اشتباه شان بود. من فکر می‌کنم که آنها تصور می‌کردند از پس ما برمی‌آیند. چیزهایی که نشریات این کشور نوشته بودند را خوانده بودیم. حالا آنها ببینید که اینجا کدام تیم خسته است. آنها بهتر است که کمی متواضع‌تر باشند و به رقبای شان احترام بیشتری بگذارند. قدرت‌مان را نشان دادیم. بازی از نظر فیزیکی و روانی تحت سلطه ما بود و می‌توانستیم قبل از رفتن بازی به وقت‌های اضافه تکلیفش را یکسره کنیم اما نشد این کار را انجام دهیم. کاری که انجام داده‌ایم باورنکردنی است. بعد از این همه سال جنگیدن، بالاخره یک رؤیا برای ما محقق شد. ما بسیار افتخار می‌کنیم. این بهترین نتیجه و عملکرد کرواسی در تاریخ جام جهانی بود.

کاپیتان کروات‌ها در ادامه افزود:

برای من بردن توپ طلا واقعاً مهم نیست. فقط به فینال و شانس‌مان برای بالا بردن جام قهرمانی در کنار تمام هم‌تیمی‌هایم فکر می‌کنم. این چیزی است که من می‌خواهم.

 1977

نظرات کاربران
رائول
خدا را شکر انگلیس استعمارگر پیر شکست خورد
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸:۴۰
پاسخ
13
44
مهدی
کیروش میخواست مودریچ بسازه
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹:۰۵
پاسخ
3
42
OK
با اینکه دل خوشی از کیروش ندارم، اما از دوستان خواهشمندم که شانتاژ خبری نکنند. خودتون هم یادتون هست که کیروش به شوخی این حرفا زد و همون لحظه هم گفت که داره شوخی میکنه. اگر قراره کسی را نقد کنیم، باانصاف باشیم؛ نه اینکه به ناحق و سوار بر موج شایعات بی اساس، حرفمون رو به کرسی بشونیم که در اینصورت، مثل خود کیروش رفتار کردیم که اصلا قابل پذیرش نیست.
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۵۰
13
15
نيما سپاهاني
كرواسي تيم يكدست سخت كوش و بسيار با درك بالا بازي ميكنه اما بعيد مي دونم پس فرانسه بربياد
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۵۶
پاسخ
12
10
حامد مسی عشق آرژانتین
حقیقتا توپ طلا جایزه‌ی بی‌خود و بی‌ارزشی است، منی که عاشق مسی هستم و ۴ سال متوالی این جایزه رو برد، همون موقع هم می‌گفتم جایزه‌ی بی‌خودی هست چرا که فوتبال یه بازی تیمی هست. اگه قراره جایزه ای داده بشه باید به کل تیم داده بشه نه یک نفر.
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۴:۲۹
پاسخ
23
74
ایمون زاید
یادمه کی روش میگفت شاید 10 روزه نتونم رونالدو تحویل بدم ولی حتما مودریچ تحویل میدم شما 10 روزه آقای گل هلند رو تبدیل نکن به بی خاصیت ترین بازیکن جام . مودریچ نخواستیم ادمین داداش اگه صلاح دیدی چاپ کن
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۲:۳۲
پاسخ
32
218
مینی بوس ابی۴۴۴۴۴۴
کیروش یه ادم معلوم الحاله فقط دنبال ایجاد حاشیس اگه تیم فعلی ایران دست یه مربی خوب خارجی بود راحت صعود میکردیم
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۹:۴۴
12
43
Asad
فکر میکنم گفته بود چهل روزه ولی به هر حال فرق نمیکنه تنها افتخار کیروش تو ایران اینطور که خودش و دستیاراش میگن تو این ۸ سال گویا فقط پک بوده که نمیدونم اصلا چی هست و اگه انقد خوبه چرا بقیه دنیا ازش استفاده نمیکنن
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹:۵۶
6
44
بیطرف
بنظرم عوامل موفقیت برای هر تیمی در یک تورنمنت متفاوت است اما در مورد کروواسی 1.سرمربی جوان و باانگیزه و بادانش بومی 2.هافبک های قوی و بازیساز مثل مودریچ 3. نظم و دیسیپلین ( در نظر بگیرید که چگونه دستیار دالیچ بعد از بازی با روسیه بخاطر حاشیه سازی اخراج شد.) 4. بدنسازی عالی( توجه داشته باشید که کروواسی سه بازی پشت سر هم صد و بیست دقیقه بازی کرد و این توان طاقت فرسائی لازم دارد.)
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳:۲۷
پاسخ
8
130
6
و از مهمتر شانس ....
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۳۸
30
12
ایمون زاید
حالا تو اینا رو به کی روش پرستا بگو اگه جواب ندادن بهت که نخیر . عوامل موفقیت فقط داشتن کی روشه آخرشم مثل کیومرث دوتا زنده باد و درود کی روش میزارن و تمام
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۲:۵۵
12
47
دریبل فقط دریبل مسی و آموزش به پنالدو
داداش نگران توپ طلا نباش. چون اسپانسرها اونو به بازیکنی می دهند که برایشان درآمدزایی داشته باشد,نه به بازیکن کشورهای جهان سوم!
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۷:۰۱
پاسخ
93
45
راشا
کرواسی از نظر شما جهان سومه؟!شما خودتون اهل کجایید؟
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۱۰
3
45
مینی بوس ابی۴۴۴۴۴۴
اره دقیقا مثل همون ۵باری که حق هرمونی نبود وبهش دادن
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۸:۱۷
13
24
من
لیبریا جهان چندمه؟ آخه ژرژ وه آ هم سابقه این جایزه رو داره
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۵:۵۲
4
23
طلبه
واقعا مستحق توپ طلا هستی چهار بار ک حق ژاوی،اینیستا،ریبری و گریزمن رو خوردن امیدوارم امسال حق تو رو نخورن
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۹:۳۳
پاسخ
36
132
تیم مردمی
البته باید بگم که امباپه اگر با درخشش خود باعث قهرمانی فرانسه بشه ، شانسش برای دریافت توپ طلا از همه بیشتره
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰:۳۸
11
25
مینی بوس ابی۴۴۴۴۴۴
نابغه منظورش توپ طلای جام جهانیه اخه تا زمانی که کریس باشه کی به مودریچ توپ طلا میده
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۵۸
51
21
تا ابد فرانسه
فرانسه شانس اول قهرمانی،،، چون تاکتیک پذیر تره یک شکل بازی نمیکنه،،،، بازی با آرژانتین بازی هجومی،،،، بازی با اروگویه یه بازی هجومی،،،،بازی با بلژیک منطقی دفاعی چون بازی باز سرنوشت برزیل دچار میشد ولی بازی با کرواسی قدرت فرانسه رو ببینید،،،، تا الان برتری کرواسی خط هافبک بود جایی که پوگبا و کانته نمیزارن کسی نفس بکشه
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۸:۰۲
پاسخ
159
42
سرخ
پاسخ به امید از نفت : این تحلیل شما چندان درست نیست. میشه اینجوری گفت که تیمی که هیچ کدوم از رقبا اونم تو قسمت پایین و ساده جدول رو نتونسته تو نود دقیقه ببره به هیچ عنوان شایسته قهرمانی نیست!
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶:۴۰
20
3
سارا اس اسی
خطاب به الف. وقتی 2 ساله داری فوتبال میبینی نتیجه میشه همین کامنتی که گذاشتی. کجا بودی وقتی پل گاسکوئین بازی میکرد تا بفهمی دریبل یعنی چی؟ بازی های جورج بست رو تو من یو نگاه کن تا ببینی چه لیگی سال ها در انگلیس در جریانه
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۵۷
22
10
امید از تفت
فرانسه با سه بازی 90 دقیقه ای به فینال رسیده و کرواسی با سه بازی 120 دقیقه ای و اگه کرواسی قهرمان هم نشد، عامل اصلی خستگی بیش از حد است و گرنه شایسته ترین تیم برای قهرمانی همین کرواسی است و بهترین هافبک جهان همین لوکا مودریچ
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۸:۲۷
10
77
الف
واقعا چطور میشه طرفدار انگلیس بود؟ نه بازکن تکنیکی مثل نیمار مسی و.. دارند نه زیبا بازی می کنن. سرعت ندارن کلا ساده ترین فوتبال دنیا رو بازی میکنن خسته کننده و حوصله سر بر.
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۷:۵۳
18
51
مهدی
کانته و پوگبا بهترین هافبک جهان یا مودریچ مربی فرانسه اینجوری تعریف نمیکنه تو بازی معلوم میشه
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶:۰۰
7
44