مودریچ: حیف که رونالدو از رئال مادرید جدا شد

مودریچ: حیف که رونالدو از رئال مادرید جدا شد

5049
20:20
21 تیر 1397
بعد از انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس، لوکا مودریچ، هم تیمی سابق او در رئال مادرید بابت سال های فوق العاده ای که کنار هم داشتند، تشکر کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بعد از انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس، لوکا مودریچ، هم تیمی سابق او در رئال مادرید بابت سال های فوق العاده ای که کنار هم داشتند، تشکر کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، اوایل هفته ستاره پرتغالی با مبلغ 105 میلیون یورو راهی یوونتوس، قهرمان سری آ ایتالیا شد و به دوران موفق خود در رئال مادرید پس از 9 سال پایان داد. مودریچ 32 سال که در فینال جام جهانی 2018 کاپیتان کرواسی خواهد بود، در این باره گفت:

می خواستم کریستیانو در مادرید بماند. او منحصر به فرد بود و حیف که جدا شد. به خاطر تمام کار هایی که در رئال مادرید انجام داد، تشکر می کنم. به غیر از بازی مقابل رئال مادرید، برایش آرزوی موفقیت می کنم.

1771

نظرات کاربران
ایمون زاید
هزاران حیف البته من به موفقیت کریستیانو شک ندارم این رئاله که ضرر میکنه
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۸:۲۵
پاسخ
5
29
عشقممم نیمار
همون بهتر رونالدو‌رفت‌.. ههه حالا با رفتنش ...دیگ خواب توپ طلا هم نمیبینه.. چون بزرگترین حامیش ک با لابیش براش توپ طلا مفت میورد .‌یعنی عمو پرز...دیگ همراش نیس... ههه مودریچ‌اینطور باید با رونالدو‌خداحافظی کنه: خداحافظ رونالدو!!! خداحافظ توپ طلا!!! ههه
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۶:۰۱
پاسخ
36
8
مجتبی cr7
نیمار ههه توپ طلا ههه 14 دقیقه ههه حرف زدن طرفدار نیمار درمورد سلطان ههه و رونالدو هم به یووه اینطوری سلام میکنه : سلام یووه!! سلام قهرمانی چمیونز لیگ و سلام توپ طلای بعدی ههه
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۵:۴۲
5
23
مسی اسطوره پنالدو
بخاطر اینکه از بچگی طرفدار بارسا بودی دوست دارم مودریچ با اخلاق
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۰:۰۴
پاسخ
24
6
l
با کی کار داری غار نشین
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۵:۱۶
4
18
تاج سر فوتبال آسیا
چقد شبیه جابر انصاری ماس
۲۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۸:۴۷
پاسخ
22
3