موراتا: من و مورینیو هنوز با هم در تماس هستیم

موراتا: من و مورینیو هنوز با هم در تماس هستیم

2186
02:33
14 آبان 1396
موراتا فاش کرده که هنوز هم با مورینیو در ارتباط است.

وبسایت رسمی برنامه نود - موراتا فاش کرده که هنوز هم با مورینیو در ارتباط است.

به گزارش وبسایت نود، آلورارو موراتا مهاجم اسپانیایی چلسی که در تابستان تا آستانه انتقال به منچستریونایتد پیش رفت ولی در نهایت لوکاکو راهی الدترافورد شد و او از سر استمفوردبریج در آورد، پیش از دیدار حساس با سرمربی سابقش، از ارتباط خوبش با مورینیو صحبت کرده است:

من و ژوزه با هم در تماس هستیم، فقط این تابستان با هم صحبت نکردیم. ما رابطه خوبی با هم داریم. او اولین مربی من در سطح حرفه ای فوتبال بود و اولین فرصت را به من در سطح اول داد. بعضی مواقع به هم پیام می دهیم، لزوماً بحث فوتبالی نیست، فقط از احوال همدیگر آگاه می شویم. این موضوع را دوست دارم و از این کار استقبال می کنم، او اولین مربی من بود و حالا رقیبم به حساب می آید. بازی کردن و پیروز شدن در کنار مورینیو فوق العاده بود و حالا نوبت به آن رسیده تا در کنار کونته به موفقیت و قهرمانی برسم.

شانس این را داشتم تا به منچستریونایتد یا دیگر تیم های لیگ برتری ملحق شوم ولی اکنون مهم این است که در چلسی حضور دارم، از حضور در این باشگاه خوشحالم و حالا زمان آن است تا با پیراهن آبی چلسی بجنگم. چلسی و کونته در تابستان نشان دادند که واقعاً به دنبال جذب من هستند.

1878

نظرات کاربران