مورد عجیب جام‌جهانی 2018/ درخشش «گل به خودی»!

مورد عجیب جام‌جهانی 2018/ درخشش «گل به خودی»!

11188
12:49
30 خرداد 1397
با ثبت یک گل به خودی دیگر، رکوردی جدید در جام‌جهانی 2018 شکل می‌گیرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - گلی که دیشب چریشف روس وارد دروازه مصر کرد، او را کنار کریس رونالدوی 3 گله قرار داد اما بالاتر از نام این 2 مرد 3 گله جام بیست ویکم یک اسم دیده می‌شود؛ اسمی به نام گل به خودی! 

به گزارش سایت نود، تا پایان بازی‌های دور اول مرحله گروهی جام‌جهانی 2018، 5 گل به خودی به ثبت رسیده است؛ بهیچ از استرالیا مقابل فرانسه، بهیدوز از مراکش مقابل ایران، فتحی از مصر مقابل روسیه، اتبو از نیجریه مقابل کرواسی و سینوک از لهستان مقابل سنگال.

 با این اوصاف تعداد گل‌ به خودی‌ها در این جام از تعداد گل‌های بهترین گلزن جام بیش‌تر است و اگر یک گل به خودی دیگر به ثمر برسد، آن وقت رکورد بیش‌ترین گل به خودی در تاریخ جام‌جهانی که اکنون در اختیار جام‌جهانی 1998، 2014 و این جام است به تنهایی در اختیار روسیه 2018 قرار می‌گیرد.

کورس رونالدو

رونالدو به تلافی گل‌های نه‌چندان زیاد خودش در 3 حضور قبلی در جام‌جهانی، این بار در همان گام اول درخشان ظاهر شد و به اندازه 3 حضور قبلی‌اش در جام‌جهانی،گل زد؛ 3 گل. این، اولین هت‌تریک او در جام‌جهانی بود و حالا ستاره رئال با 6 گل در احتمالا آخرین جام‌جهانی‌اش به دنبال دوررقمی کردن گل‌های خودش است.

 تعدد 2 گله‌ها

در این جام، 2 گله‌های زیادی دیده می‌شوند. ژوبا از روسیه، لوکاکو از بلژیک، کین از انگلیس و کاستا از انگلیس 2 گله هستند و با توجه به قدرت تیمشان و شرایط جدول، شانس خوبی برای ادامه گلزنی و رقابت برای کسب آقای گلی دارند.

1977

نظرات کاربران
امیر رحیمی
وقتی فشار روی تیمی وارد میشه، به گل به خودی منجر میشه و این رو نباید پای حساب تصادف گذاشت صرفا
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۲:۵۳
پاسخ
4
46
ایران
فقط و فقط گل بوهدوز. امیدوارم بهترین گل به خودی جام بشه خخخخ
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹:۰۷
پاسخ
5
39
مرتضی(یزد)
خیالتون راحت امشب هم نوبت ماست گل بخودی بزنیم
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۷:۱۵
پاسخ
63
14
Iran
ان شالله اسم سرخیو راموس با گل به خودی برابر ایران به این لیست اضلفه می شه و ایران اسپانیا رو می بره
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۵۸
پاسخ
6
59
فری
راموسم به این جمع اضافه شه خیلی خوبه
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸:۵۱
پاسخ
7
62