مورینیو: آزار شماره 10 مطلوب من نیست

مورینیو: آزار شماره 10 مطلوب من نیست

2831
13:51
08 آذر 1394
سرمربی پرتغالی چلسی اذعان کرده که فوق ستاره بلژیکی تیمش نمی تواند در پست شماره 10 خواسته هایش را برآورده کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پرتغالی چلسی اذعان کرده که فوق ستاره بلژیکی تیمش نمی تواند در پست شماره 10 خواسته هایش را برآورده کند.

به گزارش وبسایت نود، خوزه مورینیو که با خواست ادن آزار در جریان بازی پیروزی 1-0 هفته گذشته چلسی مقابل نوریچ از این بازیکن در پست شماره 10 استفاده کرد به خبرنگاران درباره این موضوع و انتظاراتش از بازیکن شماره 10 گفته است:" دوست دارم شماره 10 تیمم گل بزند. شماره 10 تیم من باید وارد محوطه جریمه شود. دوست دارم این بازیکن گلی مثل گل اسکار در بازی هفته پیش لیگ قهرمانان بزند.

برای من شماره 10 در زمانی که توپ را در اختیار نداریم یک هشت و نیم است و در زمانی که توپ را در اختیار داریم یک نه و نیم است. من و آزار تصور متفاوتی از یک بازیکن شماره 10 داریم. از نظر من شماره 10 باید کارهای زیادی با و بدون توپ انجام بدهد. در تیم های من شماره 10 نقش ویژه ای دارد. شماره 10 های مورد علاقه من چه کسانی هستند؟ دکو و وسلی اشنایدر. چون آن ها می توانند دفاع کنند، وارد محوطه جریمه حریف شوند و گل بزنند.

در دوره نخست حضورم در چلسی بدون شماره 10 بازی می کردیم و در عوض دو شماره 8 داشتیم. هر پست اهمیت خودش را دارد اما شماره 10 مهمترین پست است. "

2031

نظرات کاربران
reza
فکر میکنم آقای مورینیو دیگخ کم کم ساز جدا شدن ادن آزار را کوک کرده. فکرمیکنم جدا شدن ادن آزار از چلسی خیلی به نفع چلسی نباشد. مرد کوچک ولی خیلی بزرگ لیونل مسی.
۰۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۳:۳۶
پاسخ
15
5
کمال فرض الهی
درسته کاملا مورینیوووووووووووووووووووووووووووووو
۰۸ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۵:۰۵
پاسخ
1
10