مورینیو: انگلیسی‌ها باید ناراحت و البته خوشبین باشند

مورینیو: انگلیسی‌ها باید ناراحت و البته خوشبین باشند

2310
13:00
21 تیر 1397
مورینیو درباره عملکرد انگلیس در جام جهانی 2018 صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو درباره عملکرد انگلیس در جام جهانی 2018 صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه انگلیس بعد از 28 سال موفق شد به جمع 4 تیم برتر جام جهانی راه یابد ولی سه شیرها نتوانستند بعد از 52 سال یک بار دیگر به فینال جام جهانی برسند، شکست 2-1 مقابل کرواسی، انگلیس را به رده بندی فرستاد. مورینیو که به عنوان کارشناس RT فعلاً فعالیت می کند، در مورد عملکرد انگلیس در این جام گفت:

انگلیسی ها باید ناراحت باشند و گریه کنند، چرا که در یک قدمی صعود به فینال بودند ولی در عین حال باید هم خوشبین باشند. این تیم در مقایسه با تیم های قبلی، از جنبه های زیادی پیشرفت کرده است. انگلیس تیمی جوان دارد و اکثر بازیکنان این تیم فرصت حضور در جام جهانی های بعدی را هم دارند و در عین حال می توانند در سطح باشگاهی هم تجربه اندوزی کنند. اگر من جای مسئولین اتحادیه فوتبال انگلیس بودم، قطعاً به ساوتگیت و هالند فرصت می دادم تا تیم را در جام جهانی بعدی و یورو هدایت کنند. تمام بازیکنان و مربیان تیم ملی، می توانند با افتخار به کشور بازگردند. آن ها تمام تلاش خود را کردند.

مورینیو درباره صعود کرواسی برای اولین بار به فینال جام جهانی گفت:

فکر می کنم دستاوردی فوق العاده برای کرواسی رقم خورد، برای کشوری که لیگ معتبر و بزرگی ندارد و اکثر بازیکنان تیم ملی این کشور در داخل کرواسی بازی نمی کنند. قطعاً بردن کشوری مثل کرواسی به فینال جام جهانی، حسی هیجان انگیز دارد.

1878

نظرات کاربران
پسراستقلالی
ازش بعیده درست حسابی صحبت کنه
۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۵۶
پاسخ
23
5