مورینیو: باخت در دربی به معنای پایان دنیا نیست

مورینیو: باخت در دربی به معنای پایان دنیا نیست

1411
13:54
18 فروردین 1397
سرمربی منچستریونایتد اذعان کرده باختن تیمش در دربی امشب شهر منچستر به معنای پایان یافتن دنیا نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچستریونایتد اذعان کرده باختن تیمش در دربی امشب شهر منچستر به معنای پایان یافتن دنیا نیست.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو در آستانه دربی امشب شهر منچستر که شکست تیمش در آن به معنای قطعی شدن قهرمانی منچسترسیتی خواهد بود عنوان کرده این اتفاق ضربه بزرگی به تیمش نخواهد زد. 

مورینیو به نقل از sky sport گفته:

من در سال ۲۰۰۶ با چلسی با پیروزی مقابل منچستریونایتد قهرمان انگلیس شدم. ما در استمفوردبریج ۳-۰ پیروز شدیم و قهرمانی را جشن گرفتیم. آن اتفاق به معنای پایان دنیا نبود و یونایتد به کارش ادامه داد. تنها می توانم بگویم که می خواهیم در دربی پیروز شویم. 

طبیعی است که بخواهید قهرمانی تیم صدرنشین را به تعویق بیندازید. ما دوست داریم سیتی را شکست دهیم و امیدوارم آن ها هفته بعد مقابل تاتنهام هم شکست بخورند. دوست داریم در دیرترین زمان ممکن قهرمان شوند. چلسی هم چنین احساسی دارد. آن ها می خواهند تا جایی که امکان دارد مدافع عنوان قهرمانی باقی بمانند. 

جدول همیشه منصفانه است. ستیی با شایستگی قهرمان خواهد شد. فکر می کنم آن ها رکورد امتیازی چلسی در سال ۲۰۰۵ را بشکنند و این نشان می دهد که کار دیگر مدعیان چقدر سخت بوده است. ما هشت امتیاز بیشتر از فصل پیش در این برهه گرفتیم اما سیتی کاری کرد که شانسی برای قهرمانی نداشته باشیم. به محض اینکه قهرمان شوند به آن ها تبریک خواهم گفت. همان واکنشی را نشان می دهم که دیگر افراد پس از سه قهرمانی من در انگلیس نشان دادند. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
Rezq
این از همین الان باخت رو قبول کرده
۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸:۴۶
پاسخ
15
6
محمود
احسن به مورینیو و پنالدو
۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳:۵۶
پاسخ
11
5
رستمی
از الان داره باختشو توجیه میکنه،شما جزو مربیان متوسط دنیا هستی
۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸:۰۶
پاسخ
20
8
jd.dri
نابغه ! اون میدونه که سیتی بخاطر بازی مهم سه شنبه شب اش با لیورپول تو چمپیونز لیگ، امشب نمی تونه با تمام قوا وارد بازی بشه و بهترین فرصت یونایتده که هم انتقام بازی رفت رو بگیره و هم آوراژ گل اش رو بالا ببره ... ولی داره "شانس واردی یولا" رو تحریک می کنه بخاطر حیثیتی بودن داربی منچستر ، همه مهره های کلیدی ش رو هم به بازی بیاره تا شانس کمی هم که تو بازی برگشت چمپونزلیگ داره از دست بده و راحت تر حذف بشه ...
۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۵:۴۲
1
7
جعلپولیس
برعکس اینجا که بعضیا جنبه باخت ندارن
۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۱۳
پاسخ
2
12