مورینیو: باز هم اشتباهات فردی کار دست‌مان داد

مورینیو: باز هم اشتباهات فردی کار دست‌مان داد

659
12:31
15 آذر 1397
سرمربی منچستریونایتد اعتقاد دارد اشتباهات فردی باعث توقف تیمش مقابل آرسنال شد.

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو پس از تساوی ۲-۲ تیمش مقابل آرسنال ضمن ابراز رضایت از روحیه شاگردانش عنوان کرد که اشتباهات فردی باعث شد که تیم از کسب پیروزی باز ماند. 

مورینیو به شبکه BT Sport گفت:«ما مقابل تیمی که روزهای خوبی را سپری می کند و اعتماد بنفس بالایی دارد بازی کردیم. در عوض ما مشکلات زیادی داریم و در کنار این مشکلات بار دیگر با اشتباهات فردی به خودمان ضربه زدیم. بازی را خوب شروع کردیم و انتظار می رفت گل اول را بزنیم اما ناگهان گل خوردیم. دوباره در نیمه دوم وقتی بازی داشت به نفع ما پیش می رفت و آرسنال دچار مشکل شده بود یک گل تقدیم آن ها کردیم. گاهی اوقات موقعیت های عالی را از دست می دهیم و گاهی اوقات هم اجازه می دهیم دروازه مان به راحتی باز شود. نتیجه کلافه کننده است اما باید از ذهنیت و روحیه بازیکنان تمجید کرد. مدافعان ما خوب بازی کردند. من از آن ها راضی هستم. بازیکنان احساس خوبی در زمین داشتند. ما به این نیاز داریم.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
علی
آقا عاااالم و آدم مقصره غیر این جناب خودشیفته.. همششش داره از همممه انتقاد میکنه و ضعف خودشو به پای بقیه مینویسه.. کی منچستر اینو بیرون میندازه که دوباره جون بگیره(یا حداقل دیکه انقدر تحقیر نشه اونم توسط مربی خودش!!!) خدا میدونه!
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱:۰۴
پاسخ
5
4