مورینیو: تغییر دادن تیم کار آسانی نیست

مورینیو: تغییر دادن تیم کار آسانی نیست

1600
19:27
04 بهمن 1395
ژوزه مورینیو حسرت فرصت های از دست رفته تیمش را در بازی های قبلی می خورد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ژوزه مورینیو حسرت فرصت های از دست رفته تیمش را در بازی های قبلی می خورد.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد بعد از کسب نه برد پیاپی، در دو بازی اخیرش در حالی که فرصت های خوبی روی دروازه حریفان خلق کرد، در نهایت با گل های دقایق پایانی موفق شد به تساوی برسد. ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ در گفتگوی اخیرش درباره تغییرات در ترکیب تیمش و استفاده از فرصت ها صحبت کرده است:

بعضی اوقات تیم خیلی خوب بازی می کند و موقعیت های زیادی خلق می کند طوری که تغییر دادن ترکیب کار سختی است. تغییر ترکیب تیم وقتی شرایط خوب نیست و نمی توانیم موقعیت خلق کنیم، کار آسانی است. اما بعضی اوقات برای آن که شکل حرکتی تیم را دگرگون دهم، تغییراتی در ترکیب اعمال می کنم.

یک تیم سطح بالا و کلاس جهانی باید در استفاده از موقعیت ها، بسیار بیرحم عمل کند. تیم های حرفه ای، از اولین موقعیت خود استفاده می کنند و بازی را 1-0 می کنند، سپس موقعیت بعدی فرا می رسد و گل بعدی در راه است. 2-0. این گونه امیدهای حریف کشته می شود. اما ما هنوز در این مورد به اندازه کافی خوب نیستیم. در چند بازی توانستیم این کار را بکنیم، اما در بعضی بازی ها مثل میدلزبورو و کریستال پالاس، باز هم به سختی توانستیم گل بزنیم.

در بازی قبلی موقعیت های زیادی خلق کردیم، تیر دروازه را به لرزه در آوردیم. فرصت های خیلی خوبی را به راحتی از دست دادیم و در نهایت در آستانه شکست خوردن، آن هم با یک گل به خودی بودیم که به گل تساوی رسیدیم. باید در این زمینه بهتر شویم و از موقعیت هایمان بهره ببریم.

1878

نظرات کاربران
Liverpool
فقط واسه منصوریان آسونه که تو نیم فصل یه ترکیب ثابت نداشت فقط توشون کاوه ثابت بود
۰۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۸:۱۵
پاسخ
2
5