مورینیو حمایت سران باشگاه و خریدهای جدید می‌خواهد

مورینیو حمایت سران باشگاه و خریدهای جدید می‌خواهد

4770
00:24
17 مهر 1397
مورینیو می خواهد باشگاه به طور علنی از او حمایت کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو می خواهد باشگاه به طور علنی از او حمایت کند.

به گزارش وبسایت نود، رسانه های بریتانیایی گزارش می دهند ژوزه مورینیو می خواهد سران باشگاه یونایتد به صورت علنی از وی حمایت کنند تا بهتر بتواند به کارش ادامه دهد.

ژوزه مورینیو که به دلیل نتایج ضعیف تحت فشار زیادی قرار دارد و حتی هفته پیش اعلام شده بود او به زودی شغلش را از دست خواهد داد، با برد مقابل نیوکاسل و صحبت های اخیر مدیربرنامه زیدان مبنی بر عدم تمایل موکلش برای حضور در جزیره، قدری آرامش یافته است، هنوز هم خواهان حمایت از سوی سران باشگاه است. پیش از بازی با نیوکاسل، وودوارد طی پیامی به مورینیو گفته بود که به شایعات مبنی بر اخراجش توجهی نکند، اما مورینیو خواستار حمایت جدی تری از سوی سران باشگاهش است.

البته هنوز هم جایگاه او به شکل کامل در امان نیست، ولی باشگاه امیدوار است از آنجایی که گزینه های جانشین زیادی در دسترس نیستند وی بتواند حداقل تا پایان فصل شرایط را بهبود ببخشد. از طرفی مورینیو هم برای بهبود شرایط خواستار تقویت تیمش شده است.

در واقع او خواستار آن است که باشگاه به صورت عملی حمایتش را نشان دهد و با خریدهایی در ژانویه، تیم تقویت شود. او در تابستان هم به دنبال جذب مدافع بود ولی گزینه های مدنظر او همگی بالای 29 سال داشتند و در نهایت او نتوانست سران باشگاه را راضی به مبلغ پرداختی برای این بازیکنان با این شرایط سنی کند.

حالا گفته می شود او در ژانویه برای تقویت خط دفاع، رومانولی و اشکرینیار را در نظر گرفته است، هر دو بازیکن 23 سال دارند و حالا مورینیو امیدوار است این بازیکنان جوانتر نظر سران باشگاه را برای سرمایه گذاری جذب کنند. قیمت هر دو بازیکن حدود 40 میلیون پوند ارزیابی می شود.

1878

نظرات کاربران
بهراد
کار یونایتد تمومه
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲:۰۳
پاسخ
13
5
ali
هر موقع با همین تیم فعلی تونست تیم های کوچیک و متوسط رو ببره اون موقع توقع حمایت داشته باشه هرکی از فوتبال چیزی ندونه با اون جوی که بعد بازی با نیوکاسل درست کردن فکر میکنه منچستر جامی چیزی برده که اینقدر همه تعریف میکنن اگه مشکل سن بازیکنا هستش مورینیو با همین مارسیال پوگبا لیندلوف هررا فرد بایی که همشون جوون هستن چیکار کرده که با رومانیولی و اشکرینار میخواد بکنه اونا هم بیان میشن دوتا بازیکن افت کرده مثل بقیه یک بازیکن توی این سه فصلی که مورینیو مربی بوده یکی مثال بزنه که بهتر از قبلش شده یا اصلا توی همون وضع قبلیش مونده باشه اگه باشگاه اجازه میداد همین مارسیال احتمال داشت بعد رفتن از تیم عالی بازی کنه و بشه حسرت برای یونایتد مثل کاری که با صلاح و دیبرون و لوکاکو برای چلسی کرد این همه هوادارا میگفتن بزار مارسیال چندتا بازی پشت سر هم فیکس کامل بازی کنه یکبار این کارو نکرد تا همین بازی با نیوکاسل مارسیال رو بیرون نکشید و گل زد اونم مجبور شد بهش بازی بده اگه یک تعویض دیگه داشت یا اخراجی نداده بود بازم تعویضش میکرد همیشه تعویض اولش مارسیال بود یکبار نیومد سانچز رو جای لوکاکو بازی بده و ازاد بازی کنه تا سر همین بازی با نیوکاسل که اگه سانچز جلوی دروازه نبود الان 3 امتیاز رو نگرفته بودیم ولی چه فایده درس نمیگیره که از بازی بعدی دوباره با همون تاکتیکش تیمو میفرسته توی زمین
۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۴:۲۰
پاسخ
7
15