مورینیو در فکر فروش دو مدافع خود و حفظ سانچز در ژانویه

مورینیو در فکر فروش دو مدافع خود و حفظ سانچز در ژانویه

4079
23:34
22 آبان 1397
مورینیو می خواهد بایی و روخو را در تابستان به فروش برساند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو می خواهد بایی و روخو را در تابستان به فروش برساند.

به گزارش وبسایت نود، تلگراف مدعی شده است ژوزه مورینیو در فکر این است که در ژانویه دو مدافع میانی خود را به فروش برساند تا از این طریق هزینه لازم را برای خرید یک مدافع میانی جدید بدست اورد. البته این رسانه مدعی است با وجود عملکرد ضعیف سانچز و تمایل نسبی وی به ترک یونایتد، بعید است او در ژانویه الدترافورد را ترک کند.

مورینیو در تابستان هم در فکر خرید یک مدافع میانی بود ولی تلاش های او به نتیجه نرسید و باشگاه راضی به پرداخت ارقام درخواستی از سوی باشگاه های بازیکنان مدنظرش نشد. حالا مورینیو که همچنان به فکر خرید مدافع است، در نظر دارد اریک بایی و روخو را به فروش برساند. این در حالی است که بایی توسط خود مورینیو در سال 2016 به الدترافورد آمد. و روخو نیز اگرچه در این فصل هیچ بازی برای یونایتد نکرده ولی مارچ گذشته قراردادش را تا سال 2021 با یونایتد تمدید کرد.

گفته می شود اشکیرینیار مدافع اینتر و آلدرویرلد گزینه های اصلی مورینیو برای تقویت خط دفاعی هستند که در این فصل در 12 بازی لیگ برتر، فقط یک کلین شیت داشته و 21 گل خورده است.

در عین حال بعید به نظر می رسد سانچز در ژانویه باشگاه را ترک کند. اگرچه او در این فصل تنها یک گل زده و در کل 29 بازی برای یونایتد فقط 4 گل به ثمر رسانده و به وضوح با دوران خوبش در آرسنال فاصله دارد ولی حقوق سنگین وی و قرارداد گرانقیمت او با یونایتد و در عین حال عدم تمایل پاریسن ژرمن به جذب این بازیکن شیلیایی، جدایی وی را در ژانویه تقریباً غیرممکن جلوه می دهد.

 

1878

نظرات کاربران
parsa
سانچز حقشه که بشینه روی نیمکت و این آمار نا امید کننده رو به جا بذاره . توی آرسنال کل تیم تلاش میکرد که این آقا گل بزنه اما آخرش بخاطر جام گرفتن تیم رو ترک کرد . بشین روی نیمکت تا جام رو واسه ت بیارن .
۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵:۱۸
پاسخ
8
29