مورینیو: دلتنگ جرارد می شوم

مورینیو: دلتنگ جرارد می شوم

3728
02:27
21 اردیبهشت 1394
سرمربی چلسی اذعان کرده که جای خالی استیون جرارد در لیگ جزیره احساس خواهد شد .

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی چلسی اذعان کرده که جای خالی استیون جرارد در لیگ جزیره احساس خواهد شد .

به گزارش وبسایت نود، کاپیتان لیورپول تک گل تیمش را در جریان تساوی 1-1 با چلسی بثمر رساند .

مورینیو بعد بازی به اسکای اسپورت گفت :" من دلم برای جرارد تنگ خواهد شد . من می خواهم لیگی که در آن حضور دارم همیشه بهترین باشد . می خواهم لیگ من بهترین بازیکنان را داشته باشد .

من پایان دوران بازیگری بازیکنان بزرگی را دیدم و این من را ناراحت می کند . فیگو در زمان مربیگری من در اینتر خداحافظی کرد. جرارد و لمپارد دارند از لیگ جزیره می روند . جیمی کاراگر که دشمن فوق العاده ای بود سال پیش کناره گیری رد . شما نباید خاطرات خوبی که از رقیبان تان دارید را از یاد ببرید .

من فکر می کنم استمفوردبریج در جریان بازی با لیورپول فوق العاده بود . شعارهایی بر علیه جرارد خوانده شد ولی همین موضوع مفهوم دشمن فوق العاده را توضیح می دهد . فکر می کنم تشویق ایستاده در استمفوردبریج برای جرارد لحظه خاصی باشد . ما برای چنین بازیکنان بزرگی احترم زیادی قائل هستیم . "

 

2031

نظرات کاربران
محمد
به این برخورد میگن فرهنگ...میگن تمدن....حالا ما ایرانی های با تمدن چطور به خانواده و ناموس یک بازیکن یا داور یا مربی که 90 دقیقه دویده یا حرس خورده مثل لات و لوت های فیلم فارسی ناسزا میگیم؟؟؟؟چطور واسه یه بازیکن ملی در بازی ملی هورا میکشیم، تو بازی باشگاهیش با الفاظ زننده که نمیشه حتی پخشش کرد همراهیش میکنیم؟؟فرهنگ 2000 ساله ما کجاست؟؟
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۸:۵۷
پاسخ
1
16