مورینیو: رسانه‌ها نمی‌توانند یک لحظه هم به من فکر نکنند؛ هواداران باید حقیقت را درباره رشفورد بدانند

مورینیو: رسانه‌ها نمی‌توانند یک لحظه هم به من فکر نکنند؛ هواداران باید حقیقت را درباره رشفورد بدانند

2956
16:06
23 شهریور 1397
سرمربی منچستریونایتد از نحوه استفاده خودش از مارکوس رشفورد دفاع کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی منچستریونایتد از نحوه استفاده خودش از مارکوس رشفورد دفاع کرد. 

به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو در نشست خبری امروز خودش به انتقاد تعدادی از کارشناسان انگلیسی از جمله ایان رایت و جیمی کرگر که عنوان کرده بودند فرصت بازی زیادی به مارکوس رشفورد ۲۰ ساله در منچستریونایتد نمی رسد و این بازیکن باید از یونایتد جدا شود واکنش نشان داد. 

مورینیو به نقل از اسکای اسپورت گفته:

وضعیت رشفورد با لوفتوس چیک در چلسی و یا سولانکه در لیورپول فرق می کند. او بازیکن منچستریونایتد است و بازی های زیادی برای این تیم در بهترین رقابت ها انجام داده است. رشفورد دو فصل پیش توانست ۵۳ بازی برای یونایتد انجام دهد. او ۳۰۶۸ دقیقه برای تیم بازی کرد. فصل پیش ۵۲ بازی انجام داد. یعنی ۲۶۷۶ دقیقه برای تیم بازی کرد. بنابراین در دو فصلی که من در یونایتد بودم، رشفورد ۵۷۴۴ دقیقه برای تیم بازی کرده و در ۵ فینال حضور داشته است. هواداران منچستریونایتد باید این را بدانند. آن ها باید حقیقت را بدانند. به همین دلیل فکر می کنم افرادی که نگران میزان دقایق بازی او هستند یک مقدار گیج شده اند. 

فکر می کنم باید انتظار انتقاد به خاطر حضور نداشتن رشفورد در لیست ۱۸ نفره تیم برای بازی فردا را داشته باشم. از من انتقاد زیادی خواهد شد اما باید به کارشناسان یادآوری کنم که رشفورد محروم است و این تقصیر من است. بعضی از این کارشناسان به چیزی جز من نمی توانند فکر کنند. آن ها صبح که از خواب بلند می شوند اول از همه به من فکر می کنند. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
چون رسانه ها میدونن ک تو داری منچستره نابود میکنی... :-P چون رسانه ها میدونن ..تو‌تاکتیکت فقط دفاعه... و‌ دستمزد مفت داری از منچستر میبری و‌ در عوضش .منچستر داری نابود میکنی.. :-P
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۴۹
پاسخ
33
10