مورینیو علاقه منچستریونایتد به جذب موراتا را تایید کرد

مورینیو علاقه منچستریونایتد به جذب موراتا را تایید کرد

6837
03:59
24 تیر 1396
مورینیو علاقه یونایتد برای جذب موراتا را تایید کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو علاقه یونایتد برای جذب موراتا را تایید کرد.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که به نظر می رسید منچستریونایتد در این تابستان تمرکز خود را برای جذب موراتا معطوف کرده و قصد دارد این بازیکن را از رئال مادرید جذب کند و حتی چند پیشنهاد برای وی ارائه کرد ولی در نهایت آن ها با لوکاکو به توافق رسیدند. اما مورینیو سرمربی یونایتد در تازه ترین گفتگوی خود، علاقه برای جذب موراتا را تایید کرد:

نمی خواهم درباره بازیکنان سایر تیم ها صحبت کنم، موراتا هم بازیکن ما نیست، او بازیکن رئال مادرید است پس صحبت خاصی درباره او ندارم. ولی بله علاقه ما وجود داشت، و واضح هم بود، اما با رئال مادرید به توافق نرسیدیم، این حق رئال مادرید است که درباره بازیکنانش مبلغ خود را اعلام کند، ما نمی توانیم برای بازیکنان رئال مادرید قیمت تعیین کنیم. در نهایت هم به توافق نرسیدیم، من گله ای از رئال مادرید ندارم. از سران باشگاه خودم هم شاکی نیستم، آن ها پیشنهاد خودشان را دادند، مذاکره انجام شد ولی توافق صورت نگرفت. به همین سادگی.

1878

نظرات کاربران
دخی استقلالی
در جواب سعید: اینو چند وقت دیگه میفهمی که دخیا بگیر هستیم یا نه داداش
۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۷:۴۲
پاسخ
2
3
Z. IBRAHIMOVIC +L.MESSI=جهان
زلاتان بگیرید حله و با لوکاکو به فینال لیگ قهرمانان میریم ایول منچستر کبیر فقط زلاتان موراتا ول کنید الان باید به فکر تمدید زلاتان باشید و دوباره اوج بگیریم و نه انقدر بریم بره موراتا میبینید نمیاد دیگه الان تمرکز رو زلاتان منچستر
۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۳:۳۵
پاسخ
4
12
دخی استقلالی
موراتا بگیر نیستی تمرکزتو بذار رو خرید یه بازیکن دیگه..افتخارتون اینه با فتوشاپ لباس منچسترو تن رئالیا کنین بابا بسه دیگه مرسی اه
۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۶:۴۲
پاسخ
24
6
سعید
شما دخیا بگیر هستید حتما 00:01
۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۲:۱۱
8
10
محمد
منچستر هم این فصل هیچی نمیشه!!
۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۴:۱۱
پاسخ
21
7
میثم تاجی بارسایی
این پیرمرد پرحاشیه وقتی یه جایی ضایع میشه همه چیو کوچیک و پیش پاافتاده و ساده جلوه میده... ولی کافیه کوچکترین اتفاقی علیهش بیفته زمینو زمانو بهم میدوزه و به همه فحاشی میکنه!! این اخلاقش عجیب منو یاد یه مرد موزامبیکی میندازه!!!!
۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۶:۰۳
پاسخ
38
10
rasoulic
میخوای گریزمن رو هم بگیر یه وقت کم نیاری؟
۲۴ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸:۵۵
پاسخ
30
10