مورینیو: مارسیال و رشفورد تنبیه نشدند

مورینیو: مارسیال و رشفورد تنبیه نشدند

1748
12:34
21 اردیبهشت 1397
مورینیو درباره تساوی تیمش مقابل وستهم صحبت کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو درباره تساوی تیمش مقابل وستهم صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد پنج شنبه شب در حالی مقابل وستهم به میدان رفت که مورینیو نسبت به بازی مقابل برایتون، هشت تغییر در ترکیب تیمش ایجاد کرده بود. شکست مقابل برایتون باعث عصبانیت مورینیو شد و او از برخی بازیکنان تیمش انتقاد کرد. مارسیال و رشفورد جزو بازیکنانی بودند که در مسابقه پنج شنبه شب در ترکیب اصلی غایب بودند، مورینیو در توضیح این تصمیمش و تساوی مقابل وستهم چنین گفته است:

آلکسیس سانچز و لینگارد در مسابقه قبلی بازی نکردند. تلاش کردیم تیمی را به زمین بفرستیم که بتواند امتیاز بگیرد و در عین حال فرصت به باقی بازیکنان هم برسد. بازی نکردن چند هفته ای آن هایی که احتمالاً در مسابقه فینال در ترکیب اصلی هستند، منطقی نیست. باید آمادگی لازم را برای مسابقه فینال داشته باشند. مارسیال و رشفورد در این بازی غایب بودند ولی یکشنبه نوبت بازی ان ها خواهد بود.

در چنین بازی هایی، با هدف قبلی وارد زمین می شوید، تلاش می کنید تا به آنچه می خواهید برسید، ما به دنبال برد بودیم ولی وقتی بازی به دقیقه 70-75 می رسد، یک امتیاز را گرفته اید و جایگاه دومی تان تثبیت شده و یکشنبه هم مسابقه دیگری دارید، به فکر این می افتید که شکست نخورید، چون کارتان را انجام داده اید. فکر می کنم خوب بودیم و کنترل مسابقه را در دست داشتیم. در مجموع شایسته کسب یک امتیاز بودیم و همین طور شایسته جایگاه دومی.

1878

 

نظرات کاربران