مورینیو: هیچ مشکلی با پوگبا ندارم

مورینیو: هیچ مشکلی با پوگبا ندارم

2478
01:40
21 بهمن 1396
مورینیو عنوان کرده پوگبا هنوز هم جای پیشرفت زیادی دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مورینیو عنوان کرده پوگبا هنوز هم جای پیشرفت زیادی دارد.

به گزارش وبسایت نود، عملکرد ضعیف پوگبا در جریان دیدار با تاتنهام موجب شد مورینیو در بازی با اسپرز او را در اواسط بازی تعویض کند و سپس در بازی مقابل هادرزفیلد هم پوگبا از روی نیمکت کار را آغاز کرد. اما مورینیو عنوان کرده هیچ مشکلی با ستاره فرانسوی تیمش ندارد، او همچنین به طور ضمنی حرف های رونی را زیر سوال برده است. مورینیو چنین گفته است:

پل یک هفته خیلی خوب را پشت سر گذاشت، رفتارش کاملاً حرفه ای بود. رفتار او در هفته گذشته فرقی با رفتارش در هفته های قبلی نداشت. او تمرین کردن را دوست دارد و یک بازیکن حرفه ای است، هیچ مشکلی با پوگبا ندارم. پوگبا را یک هافبک می دانم، منطقه بازی او در خط هافبک بسته به تاکتیک ما دارد، اما پوگبا همیشه یک هافبک بوده و خواهد بود. در رابطه با بهترین پست بازی پوگبا، در هفته های اخیر چیزهای زیادی خوانده ام، شنیده ام و دیده ام که خنده ام گرفته است. من انگلیسی نیستم ولی به اندازه کافی انگلیسی می فهمم که بدانم معنی هافبک باکس تو باکس چیست. اما از حرف های اخیر برخی افراد حرفه ای در فوتبال، گیج و متحیر شدم. از نظر من هافبک باکس تو باکس، باید به همان اندازه در کارهای دفاعی هم خوب باشد، باید این انگیزه و توان فیزیکی را داشته باشد تا خوب گل بزند، پاس گل بدهد و موقعیت خلق کند.

رونی پیش تر گفته بود پوگبا یک هافبک باکس تو باکس است و در شرایطی می تواند به بهترین عملکرد خود برسد که آزاد از وظایف دفاعی باشد.

1878

نظرات کاربران