موسوی: ماجرای مذاکره خلیل‌زاده با وکیل استراماچونی دروغ بود/نه تخصص دارند، نه صداقت

موسوی: ماجرای مذاکره خلیل‌زاده با وکیل استراماچونی دروغ بود/نه تخصص دارند، نه صداقت

3013
14:04
08 اسفند 1398
عضو مستعفی هیئت مدیره استقلال با بیان اینکه اراده‌ای از سوی وزیر ورزش برای تعیین تکلیف این باشگاه وجود دارد، گفت: سلطانی‌فر به خلیل‌زاده گفت استعفا کن.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، عبدالرضا موسوی درباره استعفایش از هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: دو ماه صبر کردم، اما اراده‌ای از سوی وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر برای تعیین تکلیف باشگاه استقلال نبود. وقتی این شرایط وجود دارد، گفتم بیشتر از این مزاحم نشوم و بهتر است، بروم. مردم فکر می‌کنند ما مقصر هستیم، اما اینطور نیست.

چسبیده به میز مدیریت استقلال نیستیم
وی در واکنش به اظهارات بازیکنان استقلال در صفحات شخصی خود که گفته‌اند اعضای هیئت مدیره از جمله او به میز مدیریت چسبیده‌اید و علیه یکدیگر مصاحبه می‌کنید، گفت: ما که رفتیم و به میز مدیریت نچسبیدیم.

مشکل استقلال، مدیریتی است
عضو مستعفی هیئت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا تصمیمی برای بازگشت به هیئت مدیره دارد یا نه، تصریح کرد: فعلا تصمیمی برای این کار ندارم، چرا که دو ماه منتظر بودم. مشکل استقلال مدیریتی است. تیمی که الان کار می‌کند، حرفه‌ای نیست. اینها نه تخصص دارند، نه صداقت. به وزیر ورزش گفتم این شکلی نمی‌شود باشگاه را اداره کرد. باید تیمی در باشگاه حضور داشته باشد که هماهنگ باشند.

خلیل‌زاده دروغ می‌گوید و وزیر از او خواست استعفا کند
موسوی با اشاره به اظهارات اسماعیل خلیل‌زاده مبنی بر اینکه با اصرار زیاد از سرپرستی باشگاه استقلال استعفا کرده است، گفت: او دروغ می‌گوید. وزیر ورزش از او خواست که استعفا کند. پیام کتبی وزیر را دارم که از خلیل‌زاده خواسته بود استعفا کند. آقایان صداقت ندارند. من مستند حرف می‌زنم و سند هم دارم. نیاز باشد، آنها را منتشر می‌کنم.

وی در خصوص اتفاقات جلسه بین خلیل‌زاده با فتح‌الله‌زاده خاطرنشان کرد: آقای فتح‌الله‌زاده ساعت 2 بعداز ظهر به دفتر من آمد و با هم صحبت کردیم. به فتح‌الله‌زاده گفتم من اگر اعتبارم را پیش وزیر بگذارم، حاضری مدیرعاملی استقلال را بپذیری و در چارچوبی که تعیین شده، کار کنیم که ایشان پذیرفت و مردانه رفت. همزمان احمد سعادتمند نیز به جلسه آمد و با وزیر برای حکم مدیرعاملی فتح‌الله‌زاده صحبت کردیم. وزیر نیز اعلام کرد که به خلیل‌زاده گفته‌ام از سرپرستی باشگاه استعفا کند و صورتجلسه انتخاب مدیرعاملی فتح‌الله‌زاده را بفرستد.

عضو مستعفی هیئت مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: پس از این جلسه، با فتح‌الله‌زاده تماس گرفتم و گفتم با کامران منزوی به دفتر من بیاید. فتح‌الله‌زاده دو دقیقه دیگر از من خواست که خودم منزوی را دعوت کنم. با منزوی تماس گرفتم و او آدرس گرفت و به سمت دفترم حرکت کرد. در ادامه، هر چقدر به فتح‌الله‌زاده زنگ زدیم و گفتیم چرا نمی‌آیید، اعلام کرد که میهمان دارم، اما می‌آیم. منزوی هم گفت که قبل از اینکه به دفتر شما بیایم، خلیل‌زاده تماس گرفته که به دفتر او برویم. آنجا متوجه شدم که فتح‌الله‌زاده در دفتر خلیل‌زاده حضور دارد. تا ساعت 9:30 شب منتظر فتح‌الله‌زاده بودیم، اما او در دفتر خلیل‌زاده نشسته بود. بعدا خلیل‌زاده گفت که استعفا کرده است، اما صادقانه برخورد نمی‌کند و نمی‌گوید وزیر از او خواسته بود که این کار را انجام دهد.

با خلیل‌زاده دعوا کردم که چرا با مردم صادقانه برخورد نمی‌کنی
موسوی درباره اینکه در ماه‌های گذشته به نظر می‌رسید که رابطه خوبی بین او و خلیل‌زاده وجود دارد و چه اتفاقی افتاده که با یکدیگر دچار اختلاف شدند، عنوان کرد: روزی که برای دربی به ورزشگاه رفتیم، خلیل‌زاده جلوی مردم دست من را گرفت تا نشان دهد با هم خوب هستیم. من به شدت با او دعوا کردم و گفتم چرا صادقانه برخورد نمی‌کنی؟ جلوی وزیر هم با خلیل‌زاده بگومگو کردم و گفتم صادقانه صحبت کن.

ماجرای قطر برای بازگشت استراماچونی دروغ بود
موسوی اظهار داشت: ماجرای رفتن خلیل‌زاده به قطر برای مذاکره با وکیل استراماچونی دروغ بود. من خودم با وکیل استراماچونی صحبت کردم و گفت صحبتی با او نشده است. به وزیر گفتم این آقا شما را سیاه می‌کند و چرا این گونه حرف از مذاکره با استراماچونی می‌زند. نمی‌گویم خلیل‌زاده دنبال چیزی بوده، اما ماجرای سفر به قطر برای مذاکره با وکیل استراماچونی کاملا دروغ بود.

مجیدی نمی‌تواند بگوید چه کسی سرپرست باشد
عضو مستعفی هیئت مدیره باشگاه استقلال در رابطه با موضع فرهاد مجیدی و کادر فنی او برای تغییر سعید رمضانی از سرپرستی تیم استقلال گفت: من نمی‌خواستم رمضانی را بردارم، حرف هیئت مدیره بود. آیا بازیکن یا مربی می‌تواند در کار هیئت مدیره دخالت کند؟ البته الان دیگر نیستم که حرف بزنم. همانطور که هیئت مدیره نمی‌تواند بگوید چه کسی بازی کند و چه کسی را بردارند، فرهاد مجیدی نیز نمی‌تواند بگوید چه کسی سرپرست باشد. وظایف قانونی تفکیک شده است. اینکه نگذارند کسی به کمیته انضباطی باشگاه بیاید یا فلانی سرپرست باشد، به استقلال ضربه می‌زند. هیئت مدیره جلسه گذاشت و تصمیم گرفت چه کسی سرپرست باشد. خدای ناکرده نمی‌خواستیم در کار مجیدی دخالت کنیم.

در استقلال، خیلی راحت به مردم دروغ می‌گویند
موسوی با انتقاد از شرایط باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: یک بزرگ‌تر بالای سر استقلال نیست و در هیئت مدیره نیز صداقت وجود ندارد. من پیام‌های مردم را می‌بینم که می‌گویند در باشگاه استقلال صداقت وجود ندارد. خیلی راحت به مردم دروغ می‌گویند. اسنادی در این رابطه دارم که اگر لازم باشد، منتشر می‌کنم. آقایان یک کلمه در مورد استراماچونی با وکیل او صحبت نکرده بودند.

دنبال قدرت نبودم
وی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شود اختلافات بین اعضای هیئت مدیره به نوعی برای جنگ قدرت است، گفت: دنبال جنگ قدرت نیستم، مردم باید از کار ما راضی باشند. به استقلال آمدم که کاری انجام دهم.

پولم را پس می‌گیرم
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در رابطه با اینکه با استعفایش از هیئت مدیره تکلیف پول‌هایی که به این باشگاه داده است، چه خواهد شد، گفت: قراردادی بسته‌ایم و به باشگاه پول دادم که این قرارداد در هیئت مدیره است. من چک گرفته‌ام و پولم را پس می‌گیرم!

2051

نظرات کاربران
مسعود گل باشی
چقدر مصاحبه میکنی بسه دیگه چرا وقتی سرکار بودی اینارو نگفتی ؟
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹:۱۳
پاسخ
69
43
یک قدم جلو
خوب عزیزان. یکی از اصلی ترین موضوعات استراما برای برگشت به استقلال، کنار گذاشتن آقای خلیل زاده از راس کل باشگاه استقلال بود. خوب آقای خلیل زاده داشتن ادای آدم دلسوز و با معرفتو واسه طرفدارا در میاوردن که وقت بخرن و بیشتر به زمین زدن استقلال ادامه بدن، ظاهرا یکجورایی موفق م بودن
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۴:۱۶
پاسخ
5
87
فتل
فقط استرا هر چی استرا بگه
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲:۰۴
پاسخ
10
32
بیچاره هوادار
خخخخخخ دروغ بود....تو خود حدیث مفصل بخوان از این...
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۶:۴۰
پاسخ
0
49
جک 3 دی
خیلی به ما ربطی نداره، وضعیت مشابه تو هیات رییسه پرسپولیسه منتها افراد بدون آورده طلبکارن و حفظ ظواهر میکنن. ولی این اقا دیده پستی بهش نرسیده یا هدفی که خاسته دور از دسترسشه اینجوری داره تیشه به ریشه تیمتون میزنه. مسخره ترین از این نیست میگه پولامو پس میگیرم، اینجوری میخاستی ساختار سازی بکنی؟؟
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۴:۲۴
پاسخ
27
37
آبی ابدی
این حجم از خرابکاری توی استقلال، توی تاریخ فوتبال دنیا بی سابقه هست. جناب وزیر چی میخای؟دقیقا بگو؟ مگه میشه توی دوره وزارت شما یه تیم همه جوره در ارامش باشه و بهترینها رو براشون آماده کنی و یه تیم دیگه توی همین دوره یک روز آرامش هم ندیده باشه؟ یعنی چی واقعا؟؟ این خیانت توی تاریخ میمونه و بالاخره روزی جوابشو میدی
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹:۴۷
پاسخ
45
63
سیدپرسپولیسی
هوادار چه گناهی داره بخدا اگه مانباشیم قرمزوآبی اعتبارشو ازدست میده..هرکی به نفع خودش حرف میزنه خداکنه فوتبال دست اهلش بیفته
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸:۴۷
پاسخ
2
53
H
این حرفها رو چرا الآن میگی؟ همون موقع چرا نگفتی؟ با سکوت و کتمان حقیقت خودتم شریک جرمی
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳:۴۸
پاسخ
3
50
Amin Hassani
اگر ذره ای شفافیت و صداقت توی فوتبالمون بود . الان خیلی فوتبال درست درمونی داشتیم
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳:۲۴
پاسخ
0
55
یتیم خانه ایران
اومدی پول دادی و خودت را مطرح کردی و حالا پولاتو پس میگیری ، مطرح و معروف شدنت را هم پس بده ، پرسولیسی ام ولی این خاصیت اکثر استقلالی هاست ، استقلال را به خاطر خودشان و کری خواندن میخوان و اگه تیم نتیجه نگیره میگن ما استقلالی نیستیم و فرقی واسمون نمیکنه ، چند دوست استقلالی دارم‌که اینجورین
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳:۰۲
پاسخ
26
49
شادوماد
به به.. دست نشانده وزیر ورزش رو ببین.. اصلا نرفته واسه برگردوندن استراماچونی.. حالا دیدی استرا رو فراری دادن؟ همونجوری که وزیر امروز بهش گفته استعفا بده، دو ماه پیش هم گفته استرا برنگرده.. بله.. اینست وزیر حامی تیم خاص که برای موفقیت تیمش، استقلال رو هر سال اینجوری داغون میکنه
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸:۰۶
پاسخ
32
64