میثم تیموری: به بازیکنی که در لیست خروج باشد بازی نمی‌دهند

میثم تیموری: به بازیکنی که در لیست خروج باشد بازی نمی‌دهند

2867
11:54
10 آذر 1397
میثم تیموری، مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال گفت که در این مدت تحت فشار زیادی بوده است و قصد دارد خودش را به استقلال و هوادارانش ثابت کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، میثم تیموری درباره اینکه پس از بازی با صنعت نفت آبادان به یکباره وسط زمین اشک ریخت، گفت: مدتی بود بازی نکردم بودم و برخی‌ها گفتند تیموری بازیکن ضعیفی است. آنها نمی‌دانستند فصل گذشته در پست خودم بهترین بازیکن بودم. در این مدت تحت فشار بودم که بازی کنم تا فکر نکنند هنوز مصدوم هستم.

او در واکنش به طرح این موضوع که شایعه شده در لیست خروج وینفرد شفر قرار گرفته است، گفت: بازیکنی را که بازی می‌دهند، در لیست خروج نمی‌گذارند. من با استقلال قرارداد دارم و باید بمانم. قطعاً خودم را به استقلال و هوادارانش ثابت می‌کنم. شرایط من در این مدت، از سخت هم سخت‌تر شده بود. وقتی بازی با صنعت نفت آبادان تمام شد، اشک شوق ریختم که برای استقلال بازی کرده‌ام.

مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال در رابطه با پیروزی 3 بر صفر استقلال برابر صنعت نفت عنوان کرد: خدا را شکر شرایط تیم بهتر شده است. با دو پیروزی مقابل استقلال خوزستان و صنعت نفت، تیم روی غلتک افتاده است. ما بازی سختی را بردیم و امیدوارم بتوانیم در دیدارهای پیش رو، نتایج مدنظر هواداران را کسب کنیم. ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم و باید ببینیم خدا چه می‌خواهد.

2051

نظرات کاربران
تی
تیموری خیلی خوبه فقط بدشانس بود که مصدوم شد.... از حالا به بعد بازی می‌کنه و بهتر جا می افته تو ترکیب تیم ....
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۲:۴۲
پاسخ
9
22
ARYOBARZAN
تیموری دوباره بهترین دفاع چپ ایران میشه و به تیم ملی دعوت میشه
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵:۳۴
پاسخ
11
33
ققنوس سرخ
آره به همین خیال باش!الان دنبال این هستن که برای نیم فصل دوم لیستشونو برای گرفتن بازیکنای جدیدخالی کنن و چه گزینه ای بهتر از امثال تو!!!
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳:۳۱
پاسخ
43
13
قشقایی کبیر
الان چه ربطی به تو داشت اظهار نظر کردی؟ تیموری تازه از بند مصدومیت رها شده به فضل خدا و ان شالله تو نیم فصل دوم یکی از بهترین بازیکنان لیگ امسال میشه....
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱:۴۲
11
23