میداوودی: تعطیلی تمرینات با نظر کادر فنی و بازیکنان بود نه من

میداوودی: تعطیلی تمرینات با نظر کادر فنی و بازیکنان بود نه من

769
15:05
14 اسفند 1397
کاپیتان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت:: متاسفانه این جو به راه افتاده که من به بازیکنان گفتم در تمرینات شرکت نکنید، من شهر مسجد سلیمان را دوست دارم و همه می‌دانند چه تعصبی روی تیم دارم، چرا باید بگویم تمرینات تعطیل شود؟

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، میلاد میداوودی در خصوص مشکلات نفت مسجید سلیمان و اعتضاب بازیکنان این تیم گفت: ماجرا از این قرار است که تصمیم به تعطیلی تمرینات به دلیل نظر کادر فنی و بازیکنان تیم بود.

او افزود: من با همه بچه ها در تماس هستم و از شما هم می‌خواهم با بازیکنان دیگر تیم تماس بگیرید. قبل از بازی با پرسپولیس بازیکنان تصمیم گرفتند به دلیل مشکلات مالی تمرین نکنند ولی من با آنها حرف زدم و گفتند به احترام حرفهایی که زدی در تمرینات تا قبل از بازی با نساجی شرکت می‌کنیم.

کاپیتان نفت مسجد سلیمان تاکید کرد: متاسفانه این جو به راه افتاده که من به بازیکنان گفتم در تمرینات شرکت نکنید، من شهر مسجد سلیمان را دوست دارم و همه می‌دانند چه تعصبی روی تیم دارم، چرا باید بگویم تمرینات تعطیل شود؟ این بازیکنان 5 ماه است پول نگرفته اند مگر خودشان نمی‌توانند تصمیم بگیرند؟ از شما خواهش می‌کنم با همه بازیکنان نفت تماس بگیرید و بگویید تعطیلی تمرینات با نظر چه کسی بوده است.

او ادامه داد: همین الان از طریق خبرگزاری فارس اعلام می‌کنم میلاد میداوودی آماده تمرین است اما به شرطی که بچه ها هم در تمرینات شرکت کنند چون دوست ندارم تیم دو دسته شود.از همه بچه ها هم سوال کنید آیا تعطیلی تمرینات با نظر کادر فنی و همه بازیکنان بوده یا خیر.

میداوودی در پایان گفت: من از همینجا می‌گویم که روی تیمم تعصب دارم ولی وقتی بازیکنان به صورت متحد تصمیمی می‌گیرند نمی‌توانم تنهایی در تمرینات شرکت کنم.

2051

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
هروقت اسم‌میداوودی میبینم‌یا میشنوم .. یاد شعار عشق_تقلالیا میفتم ک‌میگفتن : « واویلا ..واویلا ..میلاد‌میداوودی » هنوز گل خوشکاش ب شیش_پولیس میبینم ..حیرت زده‌میشم‌ از گل رویاییش :-)
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴:۰۳
پاسخ
5
8
اشکان
متاسفانه شهری که یه زمانی اولینها بود الان به این وضعیت دچار شده یه عده ای دوست دارن تیم بیوفته تا دوباره از امور ورزش بودجه بگیرن یک سوال: مگه سپاهان و فولاد هم دولتی نیستن؟ چرا اونها بودجه میگیرن از وزارت صنایع ولی نفت نه؟!!!!! سعی کنین هرجور شده امسال تیم بمونه تا سال دیگه تیم رو واگذار کنن بخش خصوصی و تیمهای پایه بیان مسجدسلیمان
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰:۰۱
پاسخ
0
13