میداوودی:  قرار نیست به استقلال بروم

میداوودی: قرار نیست به استقلال بروم

2390
14:32
07 دی 1394
مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: زمین گسترش فولاد تبریز برای من خوش‌یمن است و دیروز هم یک گل خوب زدم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: زمین گسترش فولاد تبریز برای من خوش‌یمن است و دیروز هم یک گل خوب زدم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، میلاد میداودی در جمع خبرنگاران در مورد شایعه جدایی‌اش از سایپا و پیوستنش به استقلال گفت: من الان بازیکن سایپا هستم و با این تیم قرارداد دارم. این بحث حضورم در استقلال شایعه است که آن را الان شنیده‌ام. من با تمام قدرت برای سایپا تلاش می‌کنم و امیدوارم با این تیم بتوانیم سهمیه آسیایی بگیریم. برای استقلال هم آرزوی موفقیت می‌کنم. استقلال را دوست دارم اما اکنون بازیکن سایپا هستم.

وی در مورد بازی با گسترش و گل خوبی که زد، گفت: زمین گسترش خوب و هموار بود و ما توانستیم خوب بازی کنیم. روی گلی هم که زدم هفته گذشته روی ضربات ایستگاهی تمرین کرده بودم. البته زمین گسترش فولاد تبریز برای من خوش‌یمن است و من آنجا خوب گل می‌زنم. هفته آینده هم بازی سختی با تیم راه‌آهن داریم و بازی بسیار حساس است.

وی در مورد صحبتش با هواداران استقلال گفت: من استقلال و هوادارانش را دوست دارم. آنها همیشه به من لطف داشتند.

میداودی در مورد اینکه گل قبلی‌اش را به دخترانش تقدیم کرد و این گل را به چه کسی تقدیم می‌کند، گفت: هنوز به این موضوع فکر نکرده‌ام.

 

2051

نظرات کاربران
Amir.s
ماشالله میلاد دمت گرم استقلالی هر جا هستی موفق باشی ان شالله ب زودی برگردی خونت
۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۶:۱۸
پاسخ
1
4
چمپیون
چهار نشون دادنت عشقه،نیم فصل بیای نور علی نوره،اگه نشد هم ایشالله فصل بعد بیا،استقلال جای باتعصبهایی مثل تویه،پیراهن استقلال برازنده ی عاشقایی مثل میلاده،عشق است کریس میداوودی
۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۸:۰۷
پاسخ
6
11
HASAN
همون بهترکه نمیای!!!!!!
۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۳:۰۰
پاسخ
9
6
ss
خیلی دوسش دارم
۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۲:۳۷
پاسخ
6
8
SS
همون بهترکه نمیای!!!!!!!
۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۰:۱۷
پاسخ
9
6