میداوودی: 15 ماه مصدوم بودم آقایان هزار تومان به من ندادند

میداوودی: 15 ماه مصدوم بودم آقایان هزار تومان به من ندادند

6828
16:18
29 فروردین 1397
مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال گفت:زمانی که از استقلال جدا شدم 350 میلیون طلبم را بخشیدم و قرار 250 میلیون تومان به من بدهند ولی باز هم این رقم را به 100 میلیون کاهش دادند و جالب است باز هم برای پرداخت این رقم بدقولی کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال گفت:زمانی که از استقلال جدا شدم 350 میلیون طلبم را بخشیدم و قرار 250 میلیون تومان به من بدهند ولی باز هم این رقم را به 100 میلیون کاهش دادند و جالب است باز هم برای پرداخت این رقم بدقولی کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، میلاد میداوودی در خصوص اینکه گفته می‌شود از باشگاه استقلال شکایت کرده است،‌گفت: من از باشگاه شکایتی نکردم اما ماجرای دریافت مطالباتم به شکلی است که خود AFC به این قضیه ورود می‌کند.

وی افزود: 15 ماه در استقلال مصدوم بودم آقایان یک هزارتومانی به من ندادند. پایم را برای این باشگاه گذاشتم و هیچ منتی هم بر سر آن ندارم. تمام طرفداران استقلال من را می‌شناسند و فکر می‌کنم دیگر نیازی نیست استقلالی بودنم را ثابت کنم.

وی افزود: با تمام جانم برای استقلال بازی کردم و سعی کردم همیشه سرم را مقابل طرفداران استقلال پایین بیاورم. اما متاسفانه برخی رفتارها نوعی توهین محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: آقایان هنوز آن سال‌هایی که بازی می‌کردم مالیاتم را نداده‌اند و جوسازی هم می‌کنند. به خاطر ندادن مالیاتم مدت‌هاست از کشور ممنوع‌الخروج هستم و یک سفر نمی‌توانم با خانواده‌ام بروم اما تا یک بازیکن شکایت می‌کند برای او جو درست می‌کنند که فلانی شکایت کرده و می‌خواهد باشگاه را زیر سؤال ببرد.

مهاجم سابق استقلال در ادامه تاکید کرد:‌هواداران استقلال صحبت‌های من را بخوانند و نظر بدهند. زمانی که از استقلال جدا شدم 600 میلیون تومان از این باشگاه طلبکار بودم. من را صدا کردند و گفتند نیمی از این طلب را ببخش که با کلی صحبت در نهایت طلبم را به 250 میلیون تومان کاهش دادند و 350 میلیون تومان را به خاطر استقلال و مردمی که از من حمایت کردند، بخشیدم. این هم بدون منت بود و تا الان کسی ندیده من در این گونه موارد حرف بزنم.

وی تصریح کرد: 5 سال از توافقی که با من صورت گرفته گذشته است و سکوت کرده‌ام تا 250 میلیون تومان را بگیرم. حدود 5 ماه پیش پندار توفیقی با من تماس گرفت و گفت از آن 250 میلیون 150 میلیون را ببخش و 100 میلیون بگیر. جالب است از طلب 600 میلیونی به 100 میلیون رسیدیم ولی باز هم قبول کردم و گفتم چشم. قرار شد پولم را بدهند و طی توافقی که با هم کردیم مقرر شد 28 دی ماه 100 میلیون ما پرداخت شود ولی باز هم این کار را انجام ندادند.

کاپیتان نفت مسجدسلیمان در ادامه افزود: توافق ما 5 ماه پیش به شکلی بود که اگر این صد میلیون را ندادند مطالبات من به همان رقم 250 میلیون تومان برگردد و حالا هم من کار خاصی انجام ندادم. AFC خودش پیگیر موضوع است و از طریق کنفدراسیون فوتبال آسیا به حق و حقوقم می‌رسم. نمی‌دانم چرا شخصی مثل توفیقی حرفی می‌زند زیر آن زده و به توافقش عمل نمی‌کند. این خیلی بد است که بازیکنانی که برای این تیم زحمت کشیده‌اند به خاطر یک نفر چهره آنها خراب شود.

وی در پایان گفت: باشگاه استقلال باید نحوه برخورد با بازیکنان سابق و کسانی که برای این تیم زحمت کشیده‌اند را به امثال توفیقی یاد بدهد چون من میداوودی گناهی نکردم که بدون سر و صدا خواستار طلبم شدم. اگر در این 5 سالی که از استقلال رفته‌ام کلامی حرف زده بودم و یا حاشیه‌ای درست می‌کرد حق با آقایان بود اما این نحوه برخورد اصلا درست نیست.

 

2051

نظرات کاربران
Dokhi taji :)
۴پولیسیا عزیز و گرامی... بجای اینکه انقد پیگیر ما باشید برید پیگیره تیم خودتون باشید :)
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۵:۰۸
پاسخ
25
34
persia
پنج سال پیش؟؟؟؟مگه قرادادش چقدر بوده که غیر از دریافتیهاش ششصد میلیون باقی مونده؟؟!!!پس قرارداد امثال مجیدی و تیموریان و نکونام چقدر بوده .چه پولایی جابجا میشه تو این فوتبال..خدا میدونه الان چطوری قرارداد میبندند!!!
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۳۲
پاسخ
33
63
میلاد شهرک 22 بهمن شمالی
دمت گرم به خوب نکته ای اشاره کردی... یک لایک کمه برات... صد لایک
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳:۳۹
14
23
مسعود گل باشی
حق داره خدایی زشته
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۵:۳۲
پاسخ
7
77
زانيار
مکتب استقلاله دیگه
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۷:۴۷
پاسخ
54
46
مسعود گل باشی
مکتب خودتون چیه؟ جان من بگو هنوز طلب مرحوم هادی نوروزیو دادین حق بچه یتیمو؟ از بقیه که شکایت کردن ازتون نگم
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۹:۲۷
10
26
میثم بارسایی
ما تاحیا تا ابد عاشقت میمونیم میلاد جان... برای ما محبوب بودی، هستی و خواهی ماند!! هنوز شعار واویلا واویلا میلاد میداوودی یادمون نرفته... طلبت هم هرچقدر باشه با کمال میل تقدیمت میکنیم... افتخار میکنم استقلالی ام
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۳۹
پاسخ
57
125
قشقایی
در جواب جعلپولیسیا والا ما کسی رو مثل آقای وزیر نداریم که طلب هشت میلیاردی ژوزه رو داد البته الانم بخوایم حساب کنیم بدهکاری شما به بازیکناا دوبرابر استقلال که با کمک وزیر همش پرداخت میشه
۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹:۲۸
14
18
کیروش بی کیفیت
میثم نماینده استقلال از طرف افتخاری و توفیقی هست دوستان . بهش خرده نگیرید . قرار شد اگر استقلول پولش را نداد میثم شخصا از حساب خودش بدهد. خخخخخخ استقلالیها اصولا جوگیر هستند دست خودشون نیست از ستاره زدنشون برای مسابقات چهارجانبه توقع بیشتری دارین ؟ عجبااااااااا
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹:۰۴
26
25
چه تیمی داریم مااا
نمیخاد عاشقش بمونید پولشو استقلال میداد ... نه وقتی مصدوم شد با بی معرفتی از تیم کنارش بزارن. هه مکتب استقلال
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳:۵۵
53
60
زانيار
طلبشو شما میدی ؟؟؟؟ اگه باشگاهتون میده از بیت المال میده از کیسه خلیفه نبخشید
۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۸:۴۲
73
62