میرزاپور: شکست دادن پرسپولیس شخصیت تیم ما را بالا برد

میرزاپور: شکست دادن پرسپولیس شخصیت تیم ما را بالا برد

1278
10:23
24 بهمن 1397
ابراهیم میرزاپور، مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال فولاد خوزستان اعتقاد دارد برتری مقابل پرسپولیس باعث ارتقای شخصیت این تیم شده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، ابراهیم میرزاپور درباره برتری تیمش برابر پرسپولیس گفت: بازی سختی در پیش داشتیم، ولی قبل از بازی روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده بودیم و افشین قطبی هم نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کرده بود. ما در نیمه اول نمایش بسیار خوبی داشتیم و زدن دو گل به پرسپولیس اصلاً آسان نبود. ما در این نیمه به خوبی آنها را تحت فشار گذاشتیم و در نهایت به آن چیزی که می‌خواستیم دست پیدا کردیم. گرفتن سه امتیاز این بازی در خانه برای‌مان بسیار مهم بود.

او در رابطه با اینکه چرا فولاد در نیمه دوم تصمیم به عقب‌نشینی گرفت، تأکید کرد: هدف ما این نبود. به‌هرحال پرسپولیس هم با دو گل عقب بود و تلاش می‌کرد تا نتیجه را جبران کند. ما هم به خوبی حریف را کنترل کردیم و به هدف‌مان رسیدیم. ما بعد از آمدن قطبی در سه بازی اخیر هفت امتیاز گرفته‌ایم و این پیشرفت فولاد را نشان می‌دهد. در ضمن شکست دادن پرسپولیس هم شخصیت تیمی ما را بالا برد.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا داور در این بازی او را اخراج کرده است، تصریح کرد: من اخراج نشدم و در آن صحنه گزارشگر اشتباه کرد. آقای کرمانشاهی به کنار خط آمد و مارکو، دستیار قطبی را اخراج کرد.

میرزاپور با اشاره به اعتراض پرسپولیسی‌ها به قضاوت کرمانشاهی، تصریح کرد: فکر نمی‌کنم صحنه‌ای وجود داشته باشد که در نتیجه تأثیرگذار باشد. پنالتی ما که درست بود، چون میرزایی توسط بازیکن پرسپولیس شارژ شد. در ضمن یک گل سالم هم زدیم که آفساید اعلام شد.

2051

نظرات کاربران
mili
مردونه زشته به این شکل بردن .ورزش اولین اصلش اخلاقه ک شما رعایت نکردین.این رسم مهمون نوازی نبود شمام تهران مسیرتون میشه قطعا
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۴:۲۷
پاسخ
14
28
Reza666666
اصلاح میکنم شکست دادن پرسپولیس توسط داور روحیه تیم مارا بالا برد .و سپاهان را به صدر رساند
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵:۱۰
پاسخ
15
29
آبی
پرسپولیس که بردنش سهله اگر تونستید استقلال کبیر رو ببرید ابراهیم جان...
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲:۵۹
پاسخ
32
4
ارش
خخ اینکه اون و میگین پنالتی شبیه جوکه ،مطمن باشین اگه var بود داور نظرشو بر میگردوند
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۵:۴۰
پاسخ
8
23
محسن6
ناجوانمردانه بازی کردن و شرایط بد میزبانی داوری هیچ تیمی رو با شخصیت نمیکنه ای کاش به جای افتخار کردن عذرخواهی می کردیت. ای کاش
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۳:۳۰
پاسخ
11
25