میزان تقسیم پاداش پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد

میزان تقسیم پاداش پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد

15230
14:15
21 خرداد 1398
طبق مصوبه هیات مدیره سابق باشگاه پرسپولیس قرار بود ۶۵ الی ۷۰ درصد از پاداش لیگ قهرمانان آسیا به حساب باشگاه واریز شده و ۳۰ الی ۳۵ درصد بین بازیکنان و مربیان تقسیم شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس،  تیم فوتبال پرسپولیس بعد از نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا ۲ میلیون دلار پاداش گرفت، اما این روزها این باشگاه با مشکلات مالی روبه‌رو شده به طوری که فعلا نتوانسته‌اند مطالبات برانکو را پرداخت کنند و این موضوع حتی شاید باعث شود که سرمربی پرسپولیس از این باشگاه جدا شود.

در این باره گفته می‌شود که پرداخت پاداش‌های زیاد به اعضای تیم باعث شده تا مبلغ ۲ میلیون دلار در باشگاه پرسپولیس وجود نداشته باشد و این مسئله باعث به وجود آمدن مشکلات مالی شده است.

هیأت مدیره سابق باشگاه پرسپولیس مصوبه‌ای در این خصوص انجام داده بود که پس از کسر جرایم کنفدراسیون فوتبال آسیا و پرداخت کمک به امور خیریه حدود ۳۰ الی ۳۵ درصد از جایزه به عنوان پاداش بین اعضای تیم تقسیم شود و رقمی در حدود ۶۵ الی ۷۰ درصد از ۲ میلیون دلار به باشگاه برسد، اما مشخص نیست که این مبلغ چه‌طور هزینه شده که باشگاه پرسپولیس بعد از قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی هنوز نتوانسته با مربیان و بازیکنانش تسویه حساب کند.

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس این خبر را تائید کرد.

2051

نظرات کاربران
حسام
همون زمان که دو سه بار بازیکنا اعتصاب کردند علتش گرفتن همین پول پاداش بوده دیگه.گرفتن بین خودشون تقسیم کردند.اینو از همون موقع ما داریم می گیم.حالا هی می گن دادن استقلال.دادن فدراسیون.دادن به کی...از طریق سفارت ایران تو مالزی خورد خورد این مبلغ برای پرسپولیس فرستاده شد اینا هم همش را تقسیم کردند و تموم شد!
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۷:۱۶
پاسخ
42
19
ی ایرانی
باید از وزیر پرسپولیسی بپرسیم که چطور هزینه شده...
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۳:۲۲
پاسخ
7
51
بهرام
ای دوستداران پرسپولیس حفظ برانکو وسپس آوردن طارمی به هر قیمتی از نان شب واجبتره حسادت وتنفر ولجاجت در مورد بازیکنان قبلی پرسپولیس بویژه طارمی وامیری راکنار بگذارید پرسپولیس با حضور اینها میتواند در آسیا آقایی کند همه ی اینها کمتر از قرارداد مربی استقلال هزینه بر بوده مثل کبک سر زیر برف نکنیم
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷:۴۳
پاسخ
10
49
یوسف
دومیلیون دلار که نصف پول یکسال برانکو و‌بودیمیر هم‌نمیشه
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲:۲۶
پاسخ
50
19
عشقممم نیمار
یه سال از فینال اسیا ک شیش_پولیس بود گذشت ولی هنوز پاداش نائب قهرمانی تموم‌نشده :-) فک‌کنم ۲۰ساله دیگ شیش_پولیس بره یه مربی ۱۰میلیون‌دلاری بگیره ..میگن داریم از پاداش نائب قهرمانیمون استفاده میکنیم :-)
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۶:۲۶
پاسخ
72
16
سعید
به خاطر اینکه پاداش باشگاه پرسپولیس رو خرج استقلال کردن
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰:۴۳
پاسخ
13
49
بهروز نبوی
بخاطر قراردادهای زیر میزی و با اپشن بازیکنان پرسپولیس وقتی به بیرانوند هفت میلیارد به بشار هشت میلیارد به بئدیمیر بالای ده میلیارد پول بدی همین میشه حالا بگذریم که هیچ اطلاعاتی از قرارداد سروش،ترابی،کمال در دست نیست و خدا میدونه چقدر گرفتن..من نمیدونم همه عالم و خبرگزاری ها از قرارداد های استقلالی ها خبر دارن ولی هیچکس از قراردادهای پرسپولیسی ها خبر نداره
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۳:۰۲
پاسخ
45
15
سپهر۰۰۷
معلومه پول بخاطر تحریم به حساب فدراسیون ریخته میشه. فدراسیون هم که مشکلات مالی کم نداره.مخصوصا فسخ نیومایر و گرو و شفر و...
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۷:۴۴
پاسخ
21
247
داود
بیخیال تمام پول رو پاداش دادن بازیکناتون
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱:۵۲
40
7
یاسوج
معلومه دیگه که کجا رفته!! همش رو دادن به استقلال که یکم نتیجه بگیره
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲:۵۸
پاسخ
26
219
ای کاش گرشاسبی میبود
واقعا عرب معلوم نیست داره چیکار میکنه. حیف شد گرشاسبی رو از دست دادیم. واقعا حیف شد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰:۵۷
پاسخ
9
182
میلاد
بازیکن زحمت کشیده پول و عرب بگیره گرشاسبی رو برگردونین و خلاص
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹:۴۸
پاسخ
10
158
6*4
مرتضی تبریزی,ایسما,منشا,شفر....پول این افراد پس از کجا اومد?
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶:۲۹
پاسخ
19
169
Perspolis
هواداران دسته ۳ ای ۶ تایی ( داخل و خارج ) سالها بی افتخار و جام ندیده توجه کردن یا باید بیشتر توضیح بدیم؟؟ ۲ میلیون دلار پاداش گرفتیم ۲ پنجره هم بازیکن نگرفتیم این یعنی چقدر جلو افتادیم؟؟ گیریم همین ۲ میلیون دلارو بدیم به برانکو نووووش جونش مثل شما از جیب ملت نمیدیم به مربی اخراجی اونم ۳۵ میلیارد.
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲:۵۳
پاسخ
15
143
Ali73ss
هوچی گر سوگلی شماهایی که نتونستید ی گل توفینال بزنید توجه داشته باشید حامی مالی فروش بازیکن حضور بازیکن در جام جهانی،به اینا میگن درآمد زایی درثانی اون همه بدهی ژوزه و اکراینی و...از کجا اومد؟این پولا رفت سر جای اونا.اگه دلت خواست چاپ کن ادمین
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳:۴۸
36
9
ستارگان سرخ ایران
خدایا این دوباشگاه رو خصوصی سازی بفرما!!!!! خب چرا پاداش زیاد مدیران دادن و بعد استقلالیا بهتر بدونن نه مدیران پرسپولیس خوبن نه استقلال که میگن آی تبعیض آی تبعیض مدیران اونا خوبن و از ما بد!!!!!!!!!!!!!!!
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲:۳۷
پاسخ
8
111
آبی ترین پسر آذربایجان
تازه اتوبوسشونم فروخته بودن:)) پول اونم پیگیر بشین لدفا:)) ادمین مرسی که هستی
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰:۲۹
پاسخ
143
9
marziyeh
پس فکر کردی پول خارجیاتونو بازیکنان تون رو از کجا اوردن بنظرت؟
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴:۳۰
5
29