میلان در اندیشه جذب هافبک آرسنال با قراردادی آزاد

میلان در اندیشه جذب هافبک آرسنال با قراردادی آزاد

2882
18:24
19 مهر 1397
شایعات حاکی از آن است که میلان تلاش ها برای جذب رمزی را ادامه خواهد داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - شایعات حاکی از آن است که میلان تلاش ها برای جذب رمزی را ادامه خواهد داد.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه آث میلان فاصله چندانی تا تکمیل خرید لوکاس پاکتا، هافبک فلامینگو ندارد و انتظار می‌رود انتقال این بازیکن به سن سیرو در ژانویه 2019 با 35 میلیون یورو نهایی شود.

اما بنابه گزارش کوریره دلواسپورت، روسونری قرار نیست بعد از این خرید متوقف شود، چرا که تماس ها برای جذب آرون رمزی، هافبک ولزی آرسنال ادامه دارد. قرارداد این هافبک ملی پوش در روز 30 ژوئن 2019 با توپچی ها به اتمام می‌رسد و او در ژانویه اجازه دارد با باشگاه های خواهان خود مذاکره کند. 

ایوان گازیدیس، مدیر اجرایی جدید میلان که سال ها در آرسنال حضور داشت، کلید این انتقال خواهد بود. پیش تر از علاقه لیورپول و چلسی و همچنین یوونتوس به امضای قرارداد با رمزی صحبت شده بود.

با در نظر گرفتن مسائل خانوادگی، شاید باشگاه هایی نظیر چلسی و لیورپول برای رمزی مناسب تر باشند. ضمن آن که شانس بالای کسب جام ها و فرصت هم بازی شدن با کریس رونالدو می‌تواند دورنمای جذابی برای حضور رمزی در یوونتوس باشد.

با توجه به آن که باشگاه های خواهان نیازی به پرداختن رقمی بابت فسخ قرارداد ندارند، احتمالا دستمزد پیشنهادی رمزی به باشگاه های علاقه مند رقمی در حدود 250 هزار پوند در هفته خواهد بود.

7712

نظرات کاربران
میلانیست
بازیکنای انگلیسی کلا تو ایتالیا جو اب نمیدن..جک ویلشر اخرین نمونش..بهترین گزینه برای میلان دراین پست خامس رودیگز
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶:۳۷
پاسخ
4
12