میلان در دقیقه ۹۲ پیروزی را از دست داد

میلان در دقیقه ۹۲ پیروزی را از دست داد

1211
00:24
29 مهر 1398
روسونری در آخرین لحظات پیروزی را از دست داد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های میلان و لچه از ساعت ۲۲:۱۵ در هفته هشتم سری آ به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید. میلان با این نتیجه ده امتیازی شد و در رده دوازدهم قرار گرفت.

میلان در نخستین بازی که استفانو پیولی روی نیمکت تیم نشسته بود در دقیقه ۲۰ توسط چالهان اوغلو به گل رسید اما تیم حریف در دقیقه ۶۲ موفق شد بازی را مساوی کند. میلان میزبان در دقیقه ۸۱ توسط پیونتک به گل دوم خودش دست یافت اما لچه در دقیقه ۹۲ توانست گل مساوی را بزند.

۲۰۳۱

نظرات کاربران
پرسپولیس یونایتد
این تیم ۵تا بازیکن درجه یک.. و یک مربی بزرگ لازم داره. تا بتونه حداقل دوم یا سوم بشه. و سهمیه بگیره .و اگه میخاد قهرمان بشه باید مثل یونتوس۲۰تا بازیکن درجه یک داشته باشه...اما مدیران این تیم علاقه ای به قهرمانی ندارن
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲:۱۹
پاسخ
0
8
محسن6
مدیران میلان مقصر این اتفاقات هستند جذب مربیان ناکارامد و بی تجربه و بازیکنان گران و بی کیفیت و نداشتن فلسفه مدیران برای اینده میلان و همچنین بی توجهی به تیم های پایه و استعداد یابی از کشورهای فوتبالی از علت های سقوط میلان در این چند سال است.
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۱:۴۵
پاسخ
0
7
فقط یوونتوس
هر چی بدبختی میلان میکشه زیر سر مدیرانه از مدیر عامل بگیر تا مدیر فنی مدیر طرح ریزی مدیر برنامه ریزی مدیر امور کل مدیر بازاریابی مدیر آکادمی مدیر استعدادیابی مدیر حمل نقل مدیر ورزشی و..... بجایی هم نمیرسن
۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۱:۳۶
پاسخ
1
23