میلان در پی جذب ستاره جوان لایپزیش

میلان در پی جذب ستاره جوان لایپزیش

2267
14:47
20 تیر 1398
میلان به دنبال جذب بازیکنانی از لایپزیش و امپولی است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، اسکای اسپورتس ایتالیا گزارش داده میلان به دنبال جذب دایوت اوپامکانو، مدافع 20 ساله و فرانسوی باشگاه لایپزیش است و همچنین، مذاکرات بیشتر جهت جذب اسماعیل بن‌ناصر برای امروز برنامه ریزی شده است.

اسکای توضیح داده که میلان توانایی پرداخت هزینه جذب اوپامکانو را دارد و قصد دارد شانس خود را برای جذب این بازیکن تیم ملی زیر 21 ساله های فرانسه امتحان کند. قرارداد اوپامکانو با لایپزیش تا سال 2021 اعتبار دارد.

این اتفاق در حالی رخ داده که جیان‌لوکا دی‌مارتزیو خبر داده که لاپیزیش درخواست بالایی را برای مدافع 20 ساله خود خواهد داشت و از بند فسخ 100 میلیون یورویی در قرارداد او سخن به میان آورده است.

اوپامکانو فصل گذشته 15 مسابقه برای لایپزیش انجام داد و با مصدومیتی از ناحیه زانو در ماه ژانویه، ادامه فصل را از دست داد. او پیش از این به منچستریونایتد هم لینک شده بود.

در مورد اسماعیل بن‌ناصر نیز باید گفت که به دلیل درخواست بالای نمایندگان این بازیکن، روند مذاکرات به آهستگی طی می‌شود اما دور جدیدی از مذاکرات برای روز پنجشنبه برنامه ریزی شده است. بن‌ناصر مورد توجه تیم هایی نظیر بوروسیا دورتموند و آرسنال هم قرار دارد. 

بن‌ناصر در سال 2017 از آرسنال به امپولی پیوست و در فصل نخست به صعود این تیم به سری آ کمک کرد. این هافبک الجزایری که اکنون به همراه کشورش در جام ملت های آفریقا حضور دارد، فصل قبل 37 بازی برای امپولی در سری آ انجام داد.

7712

نظرات کاربران
فقط یوونتوس
ای روند درستیه ک میلان در پیش گرفته اگ همین جوری هم ادامه بده و بازیکنان با استعدادو جذب کنه قطعاً دو فصل دیگ نتیحشو میبینه
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۸:۴۶
پاسخ
3
21