میلان، راه فرار مدافع یوونتوس؟

میلان، راه فرار مدافع یوونتوس؟

3270
16:40
17 آبان 1398
مریح دمیرال نتوانسته جایی در اندیشه های ساری داشته باشد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، میلان خود را برای ارائه پیشنهادی به یوونتوس برای جذب مریح دمیرال، مدافع 21 ساله و ترکیه ای این باشگاه در ژانویه آماده می‌کند.

دمیرال که در جولای 2019 با قراردادی 5 ساله به ارزش 18 میلیون یورو از ساسولو به یوونتوس پیوست، نتوانسته جایی در اندیشه های مائوریتسیو ساری پیدا کند. علیرغم مصدومیت های جورجو کیه‌لینی و ماتیاس ده‌لیخت در مقاطعی از فصل، دمیرال تنها در جریان پیروزی 2-1 برابر ورونا در ترکیب یووه قرار گرفته و غیر از این، در هیچ مسابقه ای پیراهن یووه را به تن نکرده است.

اکنون وبسایت گل خبر داده که میلان قصد دارد با ابراز علاقه مجدد به دمیرال، شانس خود را برای جذب مدافع ملی پوش ترکیه دوباره امتحان کند. میلان در فصل تابستان هم برای جذب او ابراز علاقه کرده بود.

با توجه به فرم بی‌ثبات متیو موساکیو و ماتیا کالدارا و جواب دادن لئو دوارته در پست دفاع راست، میلان با بحرانی در دفاع میانی روبه رو است و جذب دمیرال می‌تواند مشکلات این تیم را کمتر کند.

دو تیم میلان و یوونتوس یکشنبه شب در آلیانز تورین در مقابل هم خواهند ایستاد و مدیران میلان می‌توانند از این فرصت برای ابراز علاقه خود استفاده کنند.

در همین حین، رسانه ای ترک از علاقه باشگاه آرسنال، یکی دیگر از علاقه مندان به جذب دمیرال در تابستان، نیز سخن به میان آورده است. هرچند انتقال قرضی تا پایان فصل احتمال بیشتری دارد، اما آرسنال ترجیح می‌دهد دمیرال را به شکل دائمی جذب کند؛ بازیکنی که یوونتوس احتمالا قیمتی حداقل 30 میلیون یورویی را برای او تعیین خواهد کرد. 

علیرغم حاشیه نشینی در یوونتوس، دمیرال نقش موثری در تیم ملی ترکیه بازی کرده و نمایش هایش، نام او را در تیم منتخب رقابت های مقدماتی یورو 2020 در ماه اکتبر قرار داده است.

7712

نظرات کاربران
فوتبال دوست
بخدا حیف دمیرال...تو تیم ملی ترکیه عالی بازی میکنه....باید روگانی رو قرضی بدن ب آرسنال....بعد بصورت تفکیکی بین دلیخت و دمیرال انتخاب کنه...مگ چندوقت دیگ کیلینی و بونوچی میتونن برای یووه بازی کنن..نباید این مدافعان جوون رو از دست بده...
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۸:۲۹
پاسخ
3
14