میلان ۲ - ۳ اینتر؛ نراتزوری فاتح دربی تماشایی شد

میلان ۲ - ۳ اینتر؛ نراتزوری فاتح دربی تماشایی شد

1962
00:45
27 اسفند 1397
نراتزوری توانست در یک دربی تماشایی از سد رقیب دیرینه خودش بگذرد و به رده سوم صعود کند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های میلان و اینتر از هفته بیست و هشتم سری آ در ساعت ۲۳ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۲-۳ به سود اینتر تمام شد. اینتر با این پیروزی ۵۳ امتیازی شد و با دو امتیاز اختلاف نسبت به میلان به رده سوم صعود کرد. 

تیم اینتر در همان دقیقه ۳ بازی توسط وسینو به گل رسید. مارتینز روی سانتر پریسیچ اثر گذاشت تا توپ در دهانه دروازه به وسینو برسد. اینتر در دقیقه ۴۱ روی سانتر بروزوویچ می توانست گل دوم را بزند اما ضربه سر اشکرینیار با فاصله کمی به بیرون رفت. 

اینتر که تیم برتر میدان بود همانند نیمه اول در همان ابتدای نیمه دوم به گل رسید. دی فری روی سانتر ارسالی پولیتانو موفق شد با ضربه سر دروازه میلان را باز کند. میلان در دقیقه ۵۷ روی ضربه آزاد ارسالی زیبای چالهان اوغلو و با ضربه سر باکایوکو توانست یکی از گل ها را جبران کند. 

در حالی که بازی سریع و هیجانی دنبال می شد، تیم اینتر در دقیقه ۶۶ به دلیل خطای کاستیخو روی پولیتانو صاحب پنالتی شد. لائوتارو مارتینز این ضربه را گل کرد تا اختلاف به ۲ گل برسد. تیم میلان تنها ۵ دقیقه بعد روی شلوغی محوطه جریمه پس از کرنر ارسالی توانست بار دیگر گلزنی کند. هندانوویچ توانست توپ را که به دی امبروزیو برخورده کرده بود را از دهانه دروازه دور کند اما موساخیو در برگشت دروازه را باز کرد. 

میلان در دقیقه ۸۶ بار دیگر روی سانتر چالهان اوغلو می توانست گل بزند اما ضربه زیبای پیونتک با فاصله کمی به بیرون رفت. داور لحظاتی بعد کونتی را به دلیل خطا با کارت قرمز اخراج کرد اما پس از بازبینی تصاویر نظرش را تغییر داد و به بازیکن میلان یک کارت زرد داد.

میلان در دقیقه ۹۱ با ضربه سر کاستیخو تا آستانه گلزنی رفت اما هندانوویچ روی توپ اثر گذاشت و در نهایت مدافع اینتر توپ را از دهانه دروازه دور کرد. میلان در آخرین ثانیه های بازی با ضربه والی کالابریا تا آستانه گلزنی رفت اما دی آمبروزیو توانست توپ را از روی خط دور کند تا این بازی هیجان انگیز با پیروزی اینتر تمام شود. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
عبآس
اگه بازی رو میدیدم اینتر می‌باخت خخخخ چه عجب یه برد خوب
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۵:۱۰
پاسخ
3
7
مسترطوفان
مقایسه بشه با دربی ایران
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۴:۳۵
پاسخ
1
18
محمدرضا
اینتر در بیشتر دقایق تیم برتر بود و آن هم به دلیل گل زود هنگامی بود که زدند و فشار روانی زیادی به بازیکنان میلان وارد شد،ولی همچنین به نظر میرسید بازیکن اینتر خودش پایش را گیر داد و داور به اشتباه پنالتی گرفت.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۷:۱۲
پاسخ
3
10
فرزاد
به این میگن داربی نه داربی بی کیفیت اس و پرس لیگ ایران
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۲:۲۱
پاسخ
4
10
بارسلونا فراتر از تاریخ (تاسیس ۱۸۹۹)
این دربی بود و پرسپولیس استقلالم دربیه!!! خخخخخخخخخ تبریک به نراتزوری ها
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۴:۵۹
پاسخ
9
63
J.ranji
زرشک به طرفدران میلان
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۲:۱۳
13
6
میثم محمودی
پولیتانو عالی بود. لعنت ب ایکاردی ک با این حاشیه ها گند زد ب اعصاب همه و خودش رو هم خراب کرد
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۳:۵۶
پاسخ
8
40
مانچینی
دربی درست حسابی به این میگن خوشحالم اینتر برد خیلی بهتر بازی کرد یاد بردهای پیاپی زمان مانچینی افتادم امیدوارم فوتبال باشگاهی ایتالیا از تک قطبی بودن خارج شه و به دوران باشکوه دهه نود برسه
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۲:۳۱
پاسخ
14
45
Mr
گتوزو اصلا مربی نیست میلان به مربی مثل کنته نیاز داره واقعا با گتوزو میلان نمیتونه به روز های قبلش برگرده
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۱:۵۰
پاسخ
21
37
parsa
به لطف حضور گتوزو هست که میلان اینجای جدول ایستاده وگرنه مونتلا تیم رو میفرستاد سری بی
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰:۲۰
5
10
پرسپولیس سرورته
اینتر بهتر بود و برد
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۱:۴۳
پاسخ
13
49