نارضایتی بازیکنان بزرگ منچستریونایتد از عملکرد کمک مربی؛ به خوبی آماده نمی‌شویم!

نارضایتی بازیکنان بزرگ منچستریونایتد از عملکرد کمک مربی؛ به خوبی آماده نمی‌شویم!

3886
23:57
17 مهر 1398
کیران مک‌کنا به سوژه انتقادات بازیکنان منچستریونایتد تبدیل شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، برخی از بازیکنان بزرگ حاضر در ترکیب منچستریونایتد نتوانسته اند نسبت به عملکرد کیران مک‌کنا، کمک مربی این تیم قانع شوند و او را مقصر اصلی شروع ضعیف خود در این فصل می‌دانند.

مک‌کنای 33 ساله که در سال 2016 وارد باشگاه شد و هدایت تیم زیر 18 ساله های منچستریونایتد را به دست گرفت، بعد از دو سال و با جدایی روی فاریا، در کنار مایکل کریک به کمک مربی ژوزه مورینیو تبدیل شد. او این پست را در دوران اوله گونار سولسشائر نیز حفظ کرده اما او در این دوران، به تمرین دهنده اصلی تیم نیز تبدیل شده است.

اما به نقل از مترو، برخی بازیکنان حس می‌کنند مربی اهل ایرلند شمالی نتوانسته این وظیفه را به درستی انجام دهد و آن ها عدم آمادگی خود را ناشی از تمریناتی می‌دانند که مربی 33 ساله برای آن ها طراحی کرده است.

این نظر در بین تمامی بازیکنان و به خصوص بازیکنان بخش تهاجمی تیم مشترک است. منچستریونایتد در 6 بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها تنها 3 گل به ثمر رسانده و عدم جایگزینی روملو لوکاکو و آلکسیس سانچز و در ادامه مصدومیت آنتونی مارسیال، لطمات زیادی را به خط حمله یونایتد وارد آورده است.

مک‌کنا که پیش از این سابقه حضور در تاتنهام را هم داشته، به لطف عملکرد موفق خود در تیم های پایه رابطه ای محکم با بازیکنان جوان دارد اما بازیکنان بزرگ تر هنوز هم تردیدهایی نسبت به توانایی های مک‌کنا دارند.

منچستریونایتد با کسب 9 امتیاز از 8 مسابقه آغازین خود در لیگ برتر در رده دوازدهم جدول حضور یافته و تنها 2 امتیاز با منظقه خطر فاصله دارد. 

7712

نظرات کاربران
Wien
اینجاست که نقش کمک مربی مشخص میشه،قابل توجه مربیانی که دوست و آشنا و اعضای خانواده را بخاطر اینکه آنها هم نان و نوایی برسند،بعنوان کمک مربی انتخاب میکنند.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴:۴۴
پاسخ
0
4
محمدیونایتد
تعویض کمک مربی و آوردن یه مربی قوی کنار سولسشر ایده بهتری است تا برکناری سولسشر، مثل برهه ای که کی‌روش کنار فرگوسن بود، یه مربی بااون سطح و اندازه
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۴:۴۵
پاسخ
2
23
عشقممم نیمار
فک کنم سولسشیر باید کم کم با منچستر بای بای کنه و‌منچستر کبیر فقط ی سر الکس فرگوسن داره و بس :-P
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۴:۰۷
پاسخ
21
27