ناصری: چرا برای دعوت از شمسایی حرف‌های متفاوتی می‌شونیم؟/ هزینه تیم‌هایی که قرار است به ایران دعوت شوند را من متقبل می‌شوم!

ناصری: چرا برای دعوت از شمسایی حرف‌های متفاوتی می‌شونیم؟/ هزینه تیم‌هایی که قرار است به ایران دعوت شوند را من متقبل می‌شوم!

4098
17:52
07 بهمن 1396
سرمربی تیم تأسیسات دریایی گفت: چرا برای دعوت از شمسایی حرف‌های متفاوتی می‌شونیم و به آسانی می‌خواهیم عنوان آقای گلی فوتسال جهان را از دست بدهیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم تأسیسات دریایی گفت: چرا برای دعوت از شمسایی حرف‌های متفاوتی می‌شونیم و به آسانی می‌خواهیم عنوان آقای گلی فوتسال جهان را از دست بدهیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، رضا ناصری در مورد نزدیک شدن آمار گلزنی مهاجم برزیلی به وحید شمسایی آقای گل کنونی جهان گفت: همانطور که اطلاع دارید فالکائو مهاجم برزیلی تاکنون چندین بار از تیم ملی خداحافظی کرده است اما با توجه به مهم بودن آقای گلی جهان برای تیم ملی برزیل با توجه به داشتن افتخارات زیادی فوتسال و فوتبال هنوز هم به دنبال این موضوع هستند که این عنوان را کسب کنند و با دعوت مجدد فالکائو به تیم ملی برزیل این موضوع به خوبی را بیان می‌کند.

وی افزود: برزیلی‌ها در چند بازی اخیر با دعوت وی به تیم ملی توانسته ‌اند تعداد گل‌های زده خود را به فاصله دو گل با وحید شمسایی حفظ کنند.

سرمربی تیم تأسیسات دریایی گفت: من واقعاً نمی‌دانم چرا کسی در ایران به فکر این موضوع نیست به خدا قسم اگر حرفی می‌زنم بحث شمسایی یا فالکائو نیست بلکه بحث افتخار ملی برای یک کشور است که در حال حاضر همه مسئولان به آن بی‌توجه هستند. من یک سؤال دارم چرا با احساسات مردم بازی می‌کنیم و هر روز یک حرف و یک تاریخی را مشخص می‌کنیم برای دعوت شمسایی به تیم ملی.

ناصری گفت: چرا می‌خواهیم به آسانی عنوان آقای گلی برتر دنیا را از دست بدهیم. برای به دست آوردن این عنوان از بیت‌المال استفاده شده من فکر می‌کنم عنوان آقای گلی وحید شمسایی متعلق به خودش نیست بلکه متعلق به تک تک مردم ایران است که برای آن هزینه کرده‌‌اند تا این عنوان به دست آید.

وی ادامه داد: شمسایی حداقل می‌تواند در مرحله گروهی در مقابل میانمار بازی کند چگونه‌ است که برزیلی‌ها در مسابقاتی مثل گرندپری از فالکائو استفاده می‌کنند اما ما نمی‌توانیم در مقابل تیم ضعیفی مثل میانمار از وی استفاده کنیم.

سرمربی تیم تأسیسات دریایی افزود: عنوان آقای گلی متعلق به مردم ایران و جزو افتخارات این کشور می‌باشد اگر واقعاً فدراسیون فوتبال نمی‌تواند از این عنوان دفاع کند من در همین‌جا به صراحت می‌گویم هزینه‌های تیم‌هایی که قرار است به ایران دعوت کنیم من متقبل می‌شوم.

ناصری در پایان گفت: باز هم تکرار می‌کنم نگذاریم عنوان آقای گلی را از دست بدهیم چون برای به دست آوردن این عنوان از بیت‌المال هزینه و زحمتهای زیادی کشیده شده و مردم ایران در آن سهم دارند. عنوان آقای گلی هم مثل نفت، گاز ،مدافعان حرم و پرچم جمهوری اسلامی ایران جزو منافع ملی ایران است همه ما باید دست در دست هم دهیم و از این عنوان دفاع کنیم.

 

1004

 
نظرات کاربران
محمد
آخه شمسایی استقلالیه وتا همینجا هم که خودشو رسوند با نبوغ و تعصب خودش بود
۰۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۴:۴۱
پاسخ
27
8
CR 6+4 FCP
نمی دونم شاید شمسایی هم خیلی خودش رو مشتاق نشون نمیده ولی قطعا فدراسیون داره کم کاری میکنه.
۰۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۱:۲۱
پاسخ
3
21
saeed
ماشالله به غیرت وتعصبت.کاش توی فدراسیون دونفرمثل شماعزیزروداشتیم
۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۶:۲۳
پاسخ
2
50