ناظم‌الشریعه: ملی‌پوشان با قلبشان بازی کردند/ دلایل خوبی برای برد ما وجود داشت

ناظم‌الشریعه: ملی‌پوشان با قلبشان بازی کردند/ دلایل خوبی برای برد ما وجود داشت

1339
16:15
19 بهمن 1396
سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: . بازیکنان تیم ملی ایران با قلبشان بازی کردند، ما برنامه‌ریزی داشتیم و این برنامه از جام جهانی ۲۰۱۶ شروع شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: . بازیکنان تیم ملی ایران با قلبشان بازی کردند، ما برنامه‌ریزی داشتیم و این برنامه از جام جهانی ۲۰۱۶ شروع شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، سید محمد ناظم‌الشریعه پس از برد مقتدرانه تیم ملی فوتسال در مرحله یک چهارم نهایی مقابل تایلند در نشست خبری بعد از بازی اظهار کرد: دلایل خوبی برای برد ما وجود داشت. اول اینکه ما با بازیکنانمان جلسه داشتیم چون از عملکرد آن‌ها مقابل عراق راضی نبودیم. از آن‌ها خواستیم که بیشتر تمرکز کنند. ضمنا عملکرد تایلند را در تورنمنت‌های مختلف بررسی کردیم. این تیم یکی از بهترین‌های آسیاست و از بیست سال گذشته تاکنون رقیب ایران بوده است.

سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: ما به تایلندی‌ها بسیار احترام می‌گذاریم. بازهم می‌گویم بازیکنان تیم ملی ایران با قلبشان بازی کردند. ما برنامه‌ریزی داشتیم و این برنامه از جام جهانی ۲۰۱۶ شروع شد. کارمان را با بازیکنان جدید آغاز کرده بودیم و هدفمان جام جهانی ۲۰۲۰ است. ما در جام‌جهانی ۲۰۲۰ نماینده ایران نه بلکه نماینده آسیا هم هستیم. هر کاری برای پیشرفت کردن انجام می‌دهیم.

20441

نظرات کاربران