ناظم الشریعه: بارها زلزله هتل محل اسکان تیم ملی را لرزانده است

ناظم الشریعه: بارها زلزله هتل محل اسکان تیم ملی را لرزانده است

19243
23:33
17 بهمن 1396
سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد زلزله رخ داد در تایپه گفت: تاکنون بارها زلزله هتل محل اسکان تیم ملی را لرزانده است و امشب هم زمین لرزه ای به مقیاس ۶.۱ دهم ریشتر هتل محل اقامت ملی پوشان را لرزاند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد زلزله رخ داد در تایپه گفت: تاکنون بارها زلزله هتل محل اسکان تیم ملی را لرزانده است و امشب هم زمین لرزه ای به مقیاس ۶.۱ دهم ریشتر هتل محل اقامت ملی پوشان را لرزاند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، مسابقات فوتسال جام ملت‌های آسیا از اوایل هفته جاری در چین تایپه در حال برگزاری است. تیم ملی فوتسال ایران در این مسابقات حضور دارد و به مرحله یک هشتم نهایی و حذفی این رقابت‌ها صعود کرده و قرار است روز پنج شنبه از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه به مصاف تایلند برود.

محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملیی فوتسال در مورد زلزله امشب چین تایپه گفت: در این چند روزی که در تایپه حضور داریم تاکنون بارها زلزله هتل محل اسکان تیم ملی را لرزانده است و امشب هم زمین لرزه ای به مقیاس ۶.۱ دهم ریشتر هتل محل اقامت ملی پوشان را لرزاند که خوشبختانه آسیبی به هتل وارد نشد فقط برای دقایقی همه اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی از اتاق‌های خود خارج شدند و در لابی هتل تجمع کردند و بعد از حدود یک ساعت مجددا به اتاق‌های خود برگشتند و در حال حاضر همه بازیکنان و کادر فنی تیم ملی در سلامت کامل بسر می برند.

 

1004

نظرات کاربران
شهرام51
زلزله 6.1 به هتل آسيبي نرسيد. قابل توجه...
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۶:۱۱
پاسخ
2
60
من
بیخود نترسین ساختمانهای اونجا محکمند
۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹:۴۱
پاسخ
3
57