ناظم الشریعه به عنوان برترین مربی سال ایران انتخاب شد/سرمربی تیم ملی فوتسال: این جایزه حاصل تلاش بازیکنان و کادر فنی است

ناظم الشریعه به عنوان برترین مربی سال ایران انتخاب شد/سرمربی تیم ملی فوتسال: این جایزه حاصل تلاش بازیکنان و کادر فنی است

1820
00:18
19 اسفند 1396
سرمربی تیم ملی فوتسال بعد از انتخاب به عنوان مربی سال گفت: این جایزه حاصل تلاش تمامی اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی می باشد و در همین جا مجدد از زحمات تک تک آنها تشکر می‌کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی فوتسال بعد از انتخاب به عنوان مربی سال گفت: این جایزه حاصل تلاش تمامی اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی می باشد و در همین جا مجدد از زحمات تک تک آنها تشکر می‌کنم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، سید محمد ناظم الشریعه در مورد انتخابش به عنوان برترین مربی سال ایران تحت عنوان "TOp 10" که انتخاب ۱۰ نفر برترین‌های ورزشی در سال می باشد( این مراسم از طرف وزارت ورزش و دانشگاه علوم ورزشی شهید رجایی برگزار شد) گفت: خدا را شاکرم که مجدداً فوتسال توانست افتخارآفرینی کند. امروز بنده به عنوان نماینده جامعه فوتسال ایران در این مراسم حضور داشتم که بعنوان برترین مربی سال ایران انتخاب شدم.

وی افزود: البته در این مراسم ۹ تن دیگر به عنوان برترین‌های ورزشی سال ایران انتخاب شدند که در بخش بانوان کیمیا علیزاده قهرمان المپیک و کیانی رییس فدراسیون دو میدانی به عنوان برترین فدراسیون و والی زاده به عنوان برترین مدیر رسانه ... از طرف وزارت ورزش و دانشگاه علوم ورزشی شهید رجایی انتخاب شدند.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت این جایزه برای من افتخار بزرگی است و خدا را شکر می‌کنم که باز فوتسال توانست افتخار آفرینی کند. من از دریافت این جایزه به دو دلیل خیلی خوشحالم یکی اینکه از طرف خانواده فوتسال توانستم این جایزه را دریافت کنم دوم اینکه این افتخار در روز میلاد فاطمه زهرا (س) به من اهدا شد. تاکنون من هر افتخاری بدست آوردم در ایام‌های بانوی گرانقدر اسلام بوده است.

ناظم الشریعه اظهار داشت: این جایزه حاصل تلاش تمامی اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی می باشد و در همین جا بازهم  از زحمات تک تک آنها تشکر می‌کنم و من در این مراسم به عنوان نماینده خانواده فوتسال ایران حاضر شدم  و انشالله با تلاش و همت کادر فنی و بازیکنان تیم ملی امیدوارم بتوانیم این موفقیت‌ها را ادامه دهیم.
وی در پایان گفت: امیدوارم این حرکت های ورزشی ادامه داشته باشد و جا دارد تشکر ویژه‌ای از جناب داورزنی معاونت وزارت ورزش و دکتر طهماسبی دبیر این مراسم و همچنین تک تک کسانی که در امر برگزاری این مراسم زحمت کشیدن قدردانی کنم.

20441

نظرات کاربران