نامجومطلق:  استقلالی‌ها در پایان فصل به فکر حفظ شفر باشند

نامجومطلق: استقلالی‌ها در پایان فصل به فکر حفظ شفر باشند

3242
11:34
12 اسفند 1396
مربی پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که مسئولان این باشگاه باید بعد از پایان فصل به فکر تمدید قرارداد وینفرد شفر باشند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مربی پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که مسئولان این باشگاه باید بعد از پایان فصل به فکر تمدید قرارداد وینفرد شفر باشند.

به گزارش وب سایت نود، مجید نامجومطلق درباره دربی تهران که با برد استقلال همراه شد، گفت: این بازی به جنگ تاکتیکی مربیان دو تیم خلاصه می‌شد که در نهایت شفر با تفکراتش توانست استقلال را به برد برساند. پرسپولیس با توجه به قدرت خط هافبک استقلال، مجبور شد که تغییر سیستم بدهد، ولی زیاد در این سیستم جدید موفق نبود.

وی ادامه داد: استقلال در نیمه اول خیلی خوب حریف را پرس کرد و در نهایت توانست مزد بازی خوبش را در نیمه اول بگیرد. در نیمه دوم هم مهم‌ترین هدف استقلال حفظ نتیجه بود، هر چند پرسپولیس در این نیمه جریان و مالکیت بازی را در اختیار داشت، ولی نتوانست موقعیت گل ایجاد کند. استقلال به خوبی بازیکنان کناری پرسپولیس را مهار کرده بود و مدافعان تیم هم روز خوبی داشتند.

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به این موضوع که برخی معقدند استقلالی‌ها باید قرارداد شفر را تمدید کنند، اظهار داشت: در اینکه شفر نقش مهمی در بهبود شرایط استقلال داشته است، هیچ شکی وجود ندارد، ولی صحبت کردن در این مورد از حالا زود است. من معتقدم انگیزه برانکو بعد از اینکه قراردادش با پرسپولیس تمدید شد تا حدودی کم شد و استقلالی‌ها باید بعد از پایان فصل به فکر حفظ شفر باشد.

 

2051

نظرات کاربران
arash
انصافا استقلال خیلی بهتر و سرتر از پرسپولیس بود...امیدوارم العین هم ببریم
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۰:۲۳
پاسخ
1
24
فریال
انشالله العین را هم شکست میدهیم....
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۶:۴۵
0
2
ب
شما غصه نخور تنها چیزی که در شفر کم نمیشه انگیزشه، کاملا معلومه عاشقه تیمشه، به نظر میاد امثال شما از همین حالا ترسیدید برای ادامه امپراتوری شفر، در ضمن دیگه خواب نیمکت استقلال رو ببینید بعد از شفر هم فقط و فقط خارجی، شفر یه مربی درجه سه اروپایی هست ولی خارجی درجه ده اروپایی هم بهتر از مربیان درجه یک ایرانیست
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۴:۱۸
پاسخ
6
23
hamood
به نکته درستی اشاره کردی. موافقم. شفر میتونه بهتر از این عمل کنه به خصوص در شناخت از نفرات.
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۵:۵۹
پاسخ
0
23
mehrab
استقلال کاملا سرتر از پرسپولیس بود و هست و خواهد بود امیدوارم شفر بازی فصل بعد نقطه ضعف های تیمش رو برطرف کنه خصوصا دفاع چپ و همینطور وینگر های تخصصی ..
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۶:۴۶
پاسخ
5
72
افت پرسپولیس، حسرت شیش تاییها
محراب جون! اگه کاملا سرتر بودید، مثل ما که ۴تا بهتون زدیم، یا مثل العین که ۶تا بهتون زد، شما یا ۶تا یا ۴تا میزدید، (گرچه توی تاریخ دربی، اصلا نبوده که شیشتقلال ۴تا بزنه) ولی پرسپولیس تا دلت بخواد، فقط اینکه ما رفت شانسی بردیم، شما برگشت شانسی بردید، ضمن اینکه پایان لیگ، از همین الآن معلوم هست، کت تن کیه، آسیا هم آخرش معلوم میشه کت تن کیه. فقط درباره لیگ، خیلی لازم نیست بالا رو نگاه کنید یه وقت، مشکل گردن پیدا می‌کنید. ادمین سلام.
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۷:۰۷
16
2