نامجومطلق: شاگردان مظلومی خودشان قهرمانی را از خودشان گرفتند

نامجومطلق: شاگردان مظلومی خودشان قهرمانی را از خودشان گرفتند

3836
13:05
25 اردیبهشت 1395
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال حتی زمانی که در صدر جدول حضور داشت زیبا بازی نمی‌کرد و فقط روی خلاقیت بازیکنان نتیجه می‌گرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال حتی زمانی که در صدر جدول حضور داشت زیبا بازی نمی‌کرد و فقط روی خلاقیت بازیکنان نتیجه می‌گرفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مجید نامجو مطلق در خصوص عملکرد آبی‌پوشان در این فصل گفت: به نظرم استقلال خودش قهرمانی را از خود گرفت. در برهه‌ای از فصل استقلال حتی 14 امتیاز با پرسپولیس فاصله پیدا کرد و 7 امتیاز از استقلال خوزستان پیش بود، اما دیدیم که در پایان فصل با 5 امتیاز اختلاف عقب افتاد. تیم‌ها در طول فصل این فاصله را پوشش دادند و نشان دادند که اگر تیمی غفلت کند، آنها از این غفلت استفاده می‌کنند، البته استقلال در جام حذفی مدعی است و می‌تواند قهرمان باشد.

نامجو مطلق در خصوص اظهارنظر منصور پورحیدری مبنی بر اینکه استقلال تا اواسط فصل عملکرد خوبی داشت و در نیم‌فصل دوم اتفاقاتی باعث افت این تیم شد، گفت: پورحیدری اسطوره باشگاه استقلال است و صحبت‌هایش کاملا حرفه‌ای، ولی من اعتقاد دارم استقلال در نیم‌فصل اول هم زیبا بازی نمی‌کرد و بر اساس خلاقیت‌ها نتیجه می‌گرفت، حتی زمانی که تیم در صدر جدول بود، نظر تماشاگران را جلب نمی‌کرد و تنها در کسب نتیجه موفق بود.

وی با اشاره به تقویت تیم در فصل آینده، گفت: استقلال جزو تیم‌هایی است که قطعا باید تقویت شود، اما واقعیت را باید قبول کرد که با همین داشته‌هایش می‌توانست قهرمان باشد.

نامجو مطلق با اشاره به عملکرد استقلال خوزستان گفت: این تیم در هفته آخر استرس نداشت و به نظرم خوب رهبری شد. حق استقلال خوزستان قهرمانی بود که جا دارد به اعضای این تیم و هوادارانش تبریک گفت.

 

2051

نظرات کاربران
شاد
با درود به شما اقای نامجو مطلق در این جند سال هیچ وقت اقای مظلومی تیم با تاکتیکی رو روانه بازی ها نکرد همیشه با یک نوع برنامه خاص که اگر تیم مقابل اون تاکتیک رو متوجه می شد دیگه کار استقلال تموم بود درسته اقای مظلومی چند دربی رو برده اما بدترین نتایج هم مال ایشون در مقابل پرسپولیس بوده و اخرین اون هم مال دربی امسال بوده امیدوارم سال آینده کادر قوی تر و با قدرتی در استقلال ببینیم
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۰:۲۶
پاسخ
1
5
کاظم
تنها تیمی که تاکتیکش مشخص نبود همین استقلال بود با اینحال اینکه سوم شد بازم خوب بود.امیدوارم فصل بعد با تغییرات در مدیریت و بخشهای دیگه فوتبال خوبی ازش ببینیم.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۴:۱۴
پاسخ
11
13
محمد
امیدوارم کسانی مثل نامجو مطلق،یزدانی،سرخاب,پاشازاده،طباطبایی بتوانندواجازه بدهند در اسقلال جایگاهی داشته باشند تا اسقلال هم به جایگاه واقعی خود در ایران و آسیا برسه تا ثابت بشه بهترین تیم ایران ماییم.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۵:۳۴
پاسخ
8
32
اقلیت آبی
جایگاه واقعی ششتقلال یعنی دسته 3؟‎! :))‎ آقا ما دعا میکنیم قهرمان حذفی بشین تا مظلومی بمونه‎ ‎ :))))
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۸:۱۱
23
17
شقایق
فیلم من استقلال هفتادسال درحسرت دوگانه هستم قراره به زودی اکران شه . خخخخخ گفته میشه نقشاول این فیلم رو پرویز مظلومی داره
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۹:۰۶
22
17