نامداری: در حق رحمتی اجحاف شد/ حسینی شرایط خوبی دارد

نامداری: در حق رحمتی اجحاف شد/ حسینی شرایط خوبی دارد

1761
23:07
28 فروردین 1398
مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال گفت: فکر می‌کنم در مدت اخیر در حق مهدی رحمتی اجحاف شد.

به گزارش وبسایت نود، اشکان نامداری پس از پیروزی یک بر صفر استقلال برابر ماشین‌سازی درمورد این مسابقه اظهار داشت: بازی خوبی بود. ما در بازی رفت هم برابر ماشین‌سازی مشکل داشتیم. آنها بسیار منظم هستند، اما ما به خوبی از فرصت‌های خود استفاده کردیم و توانستیم 3 امتیاز را به نام خود ثبت کنیم.

وی درخصوص حمله به رحمتی پس از بازی با سایپا ادامه داد: نمی‌خواهم در این خصوص حرفی بزنم و بگویم که برای این کارخط داده بودند. به من هم حملات زیادی شد، اما ما تحمل می‌کنیم. فکر می‌کنم در حق مهدی رحمتی اجحاف شد و شفر هم روز گذشته در این خصوص صحبت کرد. حالا هم مهدی به تمرینات بازگشته و بهتر است حرفی در این مورد نزنیم.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا رحمتی شانس دارد در نیم فصل بازهم بازی کند یا خیر، گفت: بازی کردن یا بازی نکردن رحمتی بستگی به نظر شفر دارد. حسینی هم در این مدت عملکرد خوبی داشته و قبل از هر بازی شفر تصمیم می‌گیرد که کدام بازیکن در ترکیب قرار بگیرد.

1004

نظرات کاربران
ایمان
اقای نامداری رحمتی دیگه نباید از استقلال بره چون بزرگ تیمه اما باید قبول کنیم ک الان دیگه حسینی وقتشه از زیر سایه بیاد بیرون اگه رحمتی قبول کنه و ی ذخیره مطمعن باشه تا دو سه سال دروازه استقلال رو بیمه میکنن سیدها.اگه میشه با حسینی کار کن ارتباطش رو با مدافع ها بیشتر کنه خیلی کم باهاشون حرف میزنه و هر موقع هم اشتباه میکنن سرشو میندازه پایین و چیزی نمیگه تو این مورد یکم نگاه ب رحمتی و بیرانوند کنه دیگه همه چیزش اوکیه.
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۴:۱۶
پاسخ
3
3
عشقممم نیمار
رحمتی ..همیشه برای ما تاجیا ..عقاب اسیاست و تو دل ما جا داره .. ولییی.. الان زمانیه ک ..باید ب حسینی ..فرصت بازی داد ک داره ..عالی کار میکنه :-)
۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۴۸
پاسخ
12
40