نامزدهای برترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس؛هت‌تریک سیتیزن ها

نامزدهای برترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس؛هت‌تریک سیتیزن ها

1319
15:43
15 شهریور 1398
6 بازیکن برای کسب اولین جایزه فصل لیگ برتر رقابت خواهند کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، بعد از گذشت 4 هفته از رقابت های لیگ برتر 6 بازیکن برای تصاحب عنوان برترین بازیکن ماه آگوست این لیگ، که نخستین جایزه فردی فصل 20-2019 محسوب می‌شود، رقابت خواهند کرد. 

سرخیو آگوئرو، رحیم استرلینگ و کوین دی‌بروینه (هر سه از منچسترسیتی)، اشلی بارنز (برنلی)، روبرتو فرمینو (لیورپول) و تیمو پوکی (نوریچ سیتی) 6 بازیکنی هستند که برای کسب این جایزه رقابت خواهند کرد. طرفداران فوتبال تا ساعت 18 (به وقت محلی) روز دوشنبه فرصت دارند با مراجعه به وبسایت لیگ برتر به بازیکن مدنظر خود رای دهند. آرای مردمی با آرای 20 کاپیتان لیگ برتری و پنلی از کارشناسان ترکیب شده و در نهایت برنده این جایزه جمعه آتی معرفی خواهد شد.

سرخیو آگوئرو آقای گل کنونی لیگ برتر در هر 4 مسابقه تیمش موفق به گلزنی شده است. او در مقابل وستهم و تاتنهام یک و در مقابل بورنموث و برایتون دو گل به ثمر رساند و در مقابل رقیب آخر، یک پاس گل هم ارسال کرد. با 6 گل و یک پاس گل، آگوئرو ستاره کلیدی سیتیزن ها در راه کسب 10 امتیاز در 4 هفته نخست بوده است.

اشلی بارنز نیز در 3 هفته نخست برابر ساوتهمپتون (دو گل)، آرسنال و وولورهمپتون گلزنی کرد و تنها در بازی هفته چهارم مقابل لیورپول در امر گلزنی ناکام ماند. کوین دی‌بروینه با ارسال 5 پاس گل آقای پاس گل لیگ برتر است و توانست با ارسال پنجاهمین پاس گل لیگ برتری در صد و بیست و سومین بازی، رکورد جدیدی را به ثبت برساند. او در مقابل برایتون نخستین گل فصل خود را هم به ثمر رساند.

لیورپول تنها تیم صد درصدی این فصل لیگ برتر بوده و روبرتو فرمینو با 2 پاس گل و 2 گل در مقابل ساوتهمپتون و برنلی نقش مهمی در این روند داشته است. او نخستین بازیکن برزیلی لیگ برتر است که شمار گل های خود را به عدد 50 می‌رساند.

تیمو پوکی ستاره فنلاندی نوریچ شروعی رویایی در لیگ برتر داشت و موفق شد به دهمین بازیکن تاریخ لیگ برتر تبدیل شود که در هر 3 مسابقه اول خود در این مسابقات گلزنی می‌کند. او در بازی اول مقابل لیورپول یک گل زد و در ادامه مقابل نیوکاسل هت‌تریک کرد. او در مقابل چلسی پنجمین گل و اولین پاس گل خود در این فصل را ثبت کرد.

رحیم استرلینگ نیز شروعی جذاب در لیگ برتر داشت و بعد از دیدیه دروگبا در سال 2010، به نخستین بازیکن لیگ برتری تبدیل شد که در هفته اول هت‌تریک می‌کند. (مقابل وستهم یونایتد) او در ادامه مقابل اسپرز و بورنموث هم موفق به گلزنی شد. 

7712

نظرات کاربران
mehdi
یا خدا اگه یکی از بازیکنای سیتی بشه بیچاره میشیم تا بتونیم بگیریمش تو فیفا ۲۰.یادش بخیر پارسال بازیکن ماه ِ اول لوکاس تاتنهام شد که راحت میشد گرفتش
۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۷:۵۴
پاسخ
1
4
عشقممم آگوئرو
به نظرم حق آگوئرو هست چون عملکرد بهتری‌ از بقیه داشته
۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۸:۲۶
پاسخ
3
6