نامزدهای برترین مربی ماه لیگ برتر انگلیس؛ حضور صدرنشینان

نامزدهای برترین مربی ماه لیگ برتر انگلیس؛ حضور صدرنشینان

665
19:18
12 مهر 1398
4 سرمربی برای عنوان برترین مربی ماه لیگ برتر رقابت خواهند کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، 4 سرمربی برای کسب عنوان برترین مربی ماه سپتامبر لیگ برتر انگلیس رقابت خواهند کرد. 

یورگن کلوپ (لیورپول)، پپ گواردیولا (منچسترسیتی)، برندان راجرز (لسترسیتی) و ادی هاو (بورنموث) 4 فردی هستند که برای این عنوان نامزد شده اند. برنده نهایی در روز جمعه آینده با تلفیق رای هواداران و کارشناسان معرفی خواهد شد. 

تیم های کلوپ، گواردیولا و راجرز در 3 رده ابتدایی جدول لیگ برتر قرار گرفته اند و بورنموث نیز در رده هشتم جدول، بالاتر از تیمی مثل منچستریونایتد قرار گرفته است.

در ادامه به آمار 4 سرمربی نامزد شده در ماه سپتامبر اشاره خواهیم داشت.

ادی هاو (بورنموث):

هاو به همراه بورنموث در 3 بازی این ماه 7 امتیاز اندوخت و تیمش را به اولین پیروزی تاریخ خود در خانه ساوتهمپتون رساند. بورنموث با هدایت سرمربی 41 ساله در این 3 بازی 8 گل زد و ماه را در رده هشتم به پایان رساند.

یورگن کلوپ (لیورپول):

برنده ماه آگوست این عنوان به روند پیروزی های متوالی خود ادامه داد و در 3 بازی ماه سپتامبر هم به پیروزی رسید تا اکنون با 16 برد متوالی، تنها 3 برد تا شکستن رکورد سیتی فاصله داشته باشد. مهم ترین این بردها، پیروزی 2-1 در مقابل چلسی در استمفوردبریج بود.

فرانک لمپارد (چلسی):

تیم جذاب لمپارد در بازی های ماه سپتامبر خود 8 گل به ثمر رساند. چلسی 5 گل در مولینیو وارد دروازه وولورهمپتون کرد و سرانجام در برابر برایتون به نخستین پیروزی خانگی خود در فصل 20-2019 رسید.

برندان راجرز (لسترسیتی):

بعد از تجربه اولین شکست فصل مقابل یونایتد در اولدترافورد، لسترسیتی تاتنهام را شکست داد و در ادامه با پیروزی 5-0 مقابل نیوکاسل یونایتد، ضمن حضور در رده سوم جدول بهترین برد تاریخ خود در لیگ برتر را جشن گرفت.

7712

نظرات کاربران
غفور
رونالدو انقدر حسوده که باز الان میبینی یه عکس با یک متن روشنفکرانه گذاشته تو اینستاگرام که روشنی بر تاریکی پیروز است و شخصیت و صبر تفاوت آماتور و حرفه ای هاست و ... حالا یکی باید بهش بگه که این بهترین بازیکن ماه انگلیسه ولی کلا از موفقیت دیگران ناراحت میشه
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۰:۵۹
پاسخ
7
12